Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerinted hosszú távon működők...

Szerinted hosszú távon működőképes egy Bak nő és egy Bak férfi párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Elsősorban személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2015. febr. 26. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne horoszkop alapjan valassz part!


Bak no.

2015. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bak nő vagyok, de nem tudok elképzelni bak férfival kapcsolatot, túl sok a hasonlóság, engem nem vonzanak. Nekem legjobban a skorpiók, rákok jönnek be.
2015. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyenekben hisz,mint a horoszkóp 100%,hogy nem.
2015. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A második hozzászólónak:


Érdekes, engem éppen a kettőnk közötti hasonlóság nyűgöz le. Hihetetlenül megnyugtató érzés, hogy úgymond "van még egy belőlem", érzem, ezáltal az erőm megduplázódik.

Régebben én sem tudtam volna kapcsolatot elképzelni egy hasonszőrűvel, aki a kiköpött másom férfitestben, ma már tudatosan keresem a Bakokat, legyen az barátság vagy párkapcsolat.

2015. febr. 26. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon lényegesen attól függ, mikor kerülnek össze!

.

Ha a férfi 90 feletti életkorú és már két szívizom-infarktuson átesett, hosszú távú kapcsolatban ne nagyon gondolkozzék!

2015. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha érdemleges választ nem is kaptam, az arcomra legalább sikerült mosolyt csalnod. :)
2015. febr. 27. 09:54
 7/10 Angelo84 ***** válasza:

Személyes tapasztalatom konkrétan nincs, legalábbis ebben életemben nincsen. :)


De egy valamit megjegyeznék. Ha elfogadjuk a csillagjegyekkel kapcsolatos dolgokat igaznak, akkor be kell lássuk, hogy eme témakörben nem 12 féle ember létezik, ugyanis van egy rakás befolyásoló dolog (aszcendens és haverjai). Tehát egy bak is pl elég széles spektrumon működhet, és lehetnek elég szélsőséges esetek is, amik masszívan egymásnak feszülhetnek. Ez csak azért írom, hogy ne csalódj akkor, ha találkozol egy olyan bakkal, aki tök máshogy viselkedik, mint Te.


Egyébként azzal egyetértek, hogy pszichológiai értelemben a hasonló jobban vonzza egymást, mint az eltérő, és tényleg nagyon szép, amikor valaki olyannal van együtt egy ember, aki sokban hasonlít, mert így együtt fejlődhetnek, és sokkal könnyebben meg tudják egymást érteni.


A lényeges egyébként az, hogy egy kapcsolatban legyen megértés, türelem, elfogadás, s akkor hosszú életű lesz.


üdv:

egy a születési anyakönyvi kivonata szerint bak férfiú. :)

2015. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Persze, ostobaságra vallana azt feltételezni, hogy az egy adott csillagjegyben született emberek kivétel nélkül ugyanazon belső tulajdonságok birtokában vannak, viszont azt tapasztaltam, alapvető jellemzőikben döbbenetesen megegyeznek.

Bakföldön :)járva legalábbis erre a következtetésre jutottam. Nyilván a többi jegy szülöttével sincs ez másképp, de ugye, mi most bako(ko)skodunk. :)

Köszönöm a választ mindenkinek, a megélt tapasztalatok megosztása még mindig minden mennyiségben jöhet!

2015. febr. 28. 08:50
 9/10 anonim válasza:

Nekem a legjobb barátnőm és a legjobb barátom bakok és ők egy párt alkotnak.

Én az elején nagyon úgy éreztem, hogy ANNYIRA összeillenek és, hogy ez örök kapcsolat lesz....

Nos, most úgy érzem, hogy csak eröltetik ezt az egészet.....Ahogy észrevettem, szerintem mindketten boldogabbak lennének, ha különválna az útjuk....Persze nem kívánom ezt nekik, mert tényleg nem, de szerintem ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van....főképp, hogy szinte természetesnek veszik, hogy van.....és szerintem ez így elhidegül(t)..........

De igazság szerint, úgy gondolom, hogy ne csillagjegy alapján válassz párt.....Sokkal jobb addig, ameddig nem csillagjegy alapján döntesz.....(Tapasztalatból mondom)

2015. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2015. márc. 7. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!