Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi ilyen irányító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen irányító típus?

Figyelt kérdés

Ez nevetségesnek fog hangzani, de például a legutóbbi ilyen eset az volt, hogy egy oszlopot ő jobbról akart kikerülni sétaközben, én pedig balról.. Nem figyelt eléggé így én voltam a határozottabb és balról kerültük, ezen pedig eléggé láttam, hogy felhúzta magát. :D


Ha sétálunk és mondjuk én azt mondom, hogy szerintem ha egyenesen megyünk, közelebb van a cél, ő pedig azt mondja, hogy de itt most kanyarodjunk le balra, mert szerinte így helyes, akkor arra kell mennünk amerre mondja.


Tudom azt gondoljátok, hogy ez legyen a legnagyobb bajunk, és jelenleg csak ez, szerencsére, de akkor is dühítő, ha egész délután ez megy, hogy mindig neki van igaza.

Vagy velem van a baj, fogjam vissza magam, mert mindig a férfinek kell irányítania?



2014. júl. 7. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem minden férfi.
2014. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus emberi pitiánerség. Ezért lettem én Isten szolgája, bencés szerzetes.
2014. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Igen, elvégre pont ezért panaszkodtok állandóan, hogy legyünk magabiztosabbak és irányítóbbak.
2014. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is azt látom, amit az utolsó válaszoló írt, hogy leginkább csak azért ilyen, mert mindenhol azt hallotta hogy a férfi legyen az irányítóbb. De szerintem ez nem egészen van így, és sokszor túlzásba esik.
2014. júl. 7. 11:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy ő jobb oldalt ment, és belevezetted az oszlopba?

Amúgy meg mikor kérdés hogy merre rövidebb az út, elő kell csapni az okostelót, és meg kell nézni google mapson kinek van igaza:D

2014. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez már túlzás a részéről. Ha ilyen piti dolgokon fennakad és nem enged az ilyenekből, akkor mi lesz később, az élet igazi és komolyabb problémáival? Akkor majd rád borítja a szekrényt? Olyan mint egy óvodás. Én nem bírom az ilyen pasit. Úgy felhúzna az ilyen baromságaival, hogy biztos 2 hét után megverném, és otthagynám.
2014. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ő a férfi, így mindig én vagyok az ő jobb oldalán :)

A helyzetben teljesen mindegy volt, merről kerüljük.

Éppen nem volt net a telefonunkon amikor, nem tudtuk, merre kell menni. (Megjegyzem, nekem volt igazam, és egy zsákutcába vezetett :) :D )

2014. júl. 7. 11:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is leginkább a későbbi dolgokon aggódom, ha már most ilyen, 5 hónap után.
2014. júl. 7. 11:29
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem számít, akkor is a férfi irányít és biztos, hogy jó felé ment csak valaki azóta beépítette az utcát vagy nem tudom.

Táncban is a férfi vezet függetlenül attól, hogy egyáltalán tud-e táncolni.

2014. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:D

Ez miatt nem hagyom ott, mert minden más tökéletes, de valahogy le kéne szoktatni erről!

2014. júl. 7. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!