Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak csillagjegyről mi a...

Halak csillagjegyről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
én hal vagyok
2015. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is halak vagyok, kínai horoszkóp-ban sárkány.

Magamból kiindulva egy biztos, nyugodt vagyok.

2015. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Ismerek egy halak pasit. Ő a Kutya évében született.

Mindent csak a saját elképzelései szerint csinál, nem tűri a kritikát, a viccelődést. Ezzel szemben nagyon jó beszélgetőpartner, racionális gondolkodó, és a problémamegoldó képessége messze kiemelkedő. Minden vele eltöltött perc egy kincs.

2015. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

a halak jegyu emberekrol az a tapasztalatom, hogy kicsit olyan lassu viz partot mos tipusuak, illetve, hogy egy-egy esetben rendkivul lobbanekonyak, a sajat elkepzeleseikhez ragaszkodnak.

off: erdekes, de eddig minden olyan kapcsolatom, amiben ki volt mondva , hogy " egyutt vagyunk" ( tehat komolyabbnak tekintheto) halak ferfival volt. az elsovel hosszu evekig voltunk egyutt, a 2.-al csak par honapot, az utolsoval remelem orokre, most 1,5 evesek vagyunk.

2015. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Amiket írtatok, én is tapasztalni szoktam, de csak kisebb mértékben. Legtöbbször a legnagyobb hazúg embert tapasztaltam meg a Halak-ban, úgy nőben, mint férfiban is, illetve rendkívül anyagiasak. Sok esetben sajnos a pénzen kívül más nem számít nekik, még családban sem.
2015. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Én halak vagyok. Anyagiasnak nem mondanám magam, egyáltalán nem érdekel a téma, nem is értek hozzá. Nagyon jó a képzelőerőm, megérzéseim, empátiám, gyors a felfogásom, könnyen tanulok. Barátokban nagyon válogatós vagyok, de az egy életre szól (igazi barátság, nem haver). Könnyen megsértődöm. Szeretem a viccet, a megoldandó feladatokat. Szeretem, ha van bőven szabadidőm. Szeretem az állatokat, gyerekeket, utálom az erőszakot.
2015. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sztem a halak büdösek és rossz az ízük
2015. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Barátom halak. Nagyon nyugodt, türelmes, vidám és vele van az 1. komoly kapcsolatom (2 éve). Barátoknál nem a mennyiséget, hanem a minőséget forszírozza inkább. Leépíti azokat az embereket, akiknek sértő/alpári megnyilvánulásai vannak, vagy ilyen másokon vicceskedő egyének.

Ő igazából egy a sok halak közül, a többi attól még lehet másmilyen.

2015. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
A Halak jegyűek a legnagyobb színészek, jópofisok, közben a ne tudd meg, hogy a hátadnál, miket nem hazudnak és főleg szövetkeznek ... Sokszor jártam meg velük.
2015. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Utálom, ha hazudnak nekem, és ez fordítva is így van. Ha baromságot állítanak rólam, pletykálnak, akkor többé nem bízom bennük. Viszonylag sok haverom van, de kevés (2) igaz barátom van. Sajnos, nehezen bízom meg néha bennük is, de ez van. Nem szeretem minden problémámat rásózni másra.

Ismerkedésnél (nem neten keresztül) eleinte a bohém énemet mutatom, így úgy tűnhet, mintha nem lennék százas. De, gyors a felfogásom, néha félszavakból is értek. Tanulni nem szeretek, de gyorsan megy.

Szeretek aktívan élni, de a lustálkodás sem áll messze tőlem. A végletek embere vagyok. :)

Nekem nem számít a pénz, az öltözködés. Persze, adok magamra, nem erről van szó. A férfi (ha egyszer lesz barátom) szintén adjon magára, de ne szárnyaljon túl. Legyen okos, de semmiképpen sem arrogáns. Legyen tartása, ne olyan, aki azt sem tudja, h hol van (volt ilyennel dolgom).

Nagyjából így.

Halak, 16/L

2015. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!