Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a Halak csillagj...

Mit gondoltok a Halak csillagjegyről? Milyen? Tényleg olyan rossz?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják hogy gyengék stb. Néha én is annak érzem magam. Van egyáltalàn jó tulajdonsàga ennek a csillagjegynek?
2012. szept. 23. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Mondták már,de most ráérek:

A személyiséged abszolút nem függ a csillagjegyedtől.

Szar világot élnénk,ha csak 12 féle ember élne a Földön.Nem kell ezekkel foglalkozni,mert még a végén el is hiszed hogy olyan a személyiséged,mint amit leír a horoszkóp.

2012. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem tetszik, amit írnak róla, olvass el egy másik "szakkönyvet". Lehet az meg csupa jót ír!
2012. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ezalor ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Az asztrológia nem így működik. Az amit "csillagjegy"-nek neveznek manapság az valójában a napjegy, azaz a Nap állása a zodiákusban. Azonban a valódi horoszkóp ennél sokkal összetettebb, a Nap mellett néz 6 másik égitestet, és az aszcendesnt/deszcendesnt is. Mindegyiknek jelentősége van. Erre jön az, hogy ezek egymással bezárt szögei lehetnek nevezetesek, melyeknél attól függően hogy pozitív vagy negatív "fényszögek" (így hívják őket) két égitest egymás hatásét erősítheti vagy csökkentheti.


Tehát, az hogy valakinek mi a napjegye, önmagában semmit nem jelent, mert csak egy kicsi részét képezi a teljes horoszkópnak. Van olyan ember aki tökéletesen megtestesíti a napjegyéhez társított tulajdonságokat, és van olyan aki teljesen más.


Végül, olyan nincs hogy jó meg rossz jegy. Mindegyiknek vannak pozitív és negatív tulajdonságai egyformán. Ne higgy a hülyeségeknek. Ezeket olyan emberek találják ki akiknek fogalma sincs a valódi asztrológiáról. Ha tényleg kíváncsi vagy rá, csináltass egy korrekt, szakszerű horoszkópot egy képzett szakemberrel.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
A halak a legaranyosabb jegy:$$$ én örülnék ha halak barátnőm lenne és vigyáznék rá :) skorpió vagyok és hozzám illik is:) meg még a rák :) 20/f
2012. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy barátnőm, halak jegyű, és vele jövök ki a legjobban a barátnőim közül.nagyon hasonlít a gondolkodásunk.én egyébként bak vagyok.

nem mondanám róla, hoyg gyenge, inkább álmodozó, segíteni akar mindenkinek, nagyon sokat ad, és keveset vár cserébe, és ha nem kap semmit, nem hiszizik, hanem inkább szomorú lesz, de itt most nem konkrét dolgokra gondoltam, hanem pl segítségadásra, ilyesmi. sokat csalódott már az emberekbe.mégis képes észrevenni a jót mindenkiben.barátságos, elbeszélget bárkivel, kedves, de azt, hogy igazán milyen keveseknek mutatja meg.nagyon empatikus, emiatt sokan ki is használják.rossz tulajdonsága, hogy iszonyatosan türelmetlen.

összességében jó jegy szerintem.

2012. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem jó, mert ez a jegy szenved a legtöbbet
2012. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A halak érdekes jegy. Megtestesíti a kezdetet és a véget. Minden jegyből akad benne egy kicsi. Szerintem messze a legerősebb lehetne, ha lenne ereje kamatoztatni a tulajdonságait.
2012. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
89%
az én legjobb barátnőm halak.én is vele jövök ki a legjobban. Álmodozik ,romantikus alkat. sok minden érdekli,sokszor hallom tőle : De miért? .Néha kicsit értetlen ,de nem hülye nagyon fontos neki mások véleménye sokat kérdezi jól áll-e a ruha tetszik-e a részlet a könyvéből. néha hanyag ,de csak mert elkalandozik a figyelme. Őszintén ő a legbájosabb teremtés akivel találkoztam.
2012. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, csak nehezen értik őket meg az emberek. Sőt ahogy előttem is írták "Szerintem messze a legerősebb lehetne, ha lenne ereje kamatoztatni a tulajdonságait", mivel a halak jegy a fejlődés utolsó stációja. De ha elbukik, kezdheti elölről. Egyáltalán nem gyenge jegy, sőt a halak jegyű az az ember aki képes mindent elölről kezdeni és számára a szenvedés nem mindig egy elkerülendő rossz, mert meglássa a rossz értelmét is és felhasználja a fejlődéséhez. Itt van egy elég jó leírás olvasd el [link]

Néha gyengék a halak, de csak azért, mert még nem jöttek rá, hogy mekkora lelki erő lakozik bennük.

Az még nem minden, hogy a napod a halak jegyében állt a születésed pillanatában, készítess személyre szabott horoszkopót és az még sokkal többet elárul rólad. Sok minden függ még attól, hogy milyen jegyben és házban állnak a bolygók a horoszkópodban, mi a felkelő jegyed, hol áll a felszálló holdcsomópont stb. Ne törődj azzal aki így beszél rólad, mivel nem tudja valójában, hogy mi rejtőzik benned (még te se jöttél rá valójában) és sok más jegy számára a halak jegyű ember kiismerhetetlen.

2012. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A Halak nagyon kedves jegy.

Érzékeny, romantikus, álmodozó, alkalmazkodó.

Viszont ezzel együtt annyira naiv is, és annyira kihasználható, hogy belőlük lesznek a legnagyobb balekok.

Éppen emiatt, mert kedvesek, és jóhiszeműek.

2012. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!