Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg nehéz együtt lenni...

Tényleg nehéz együtt lenni egy nyilassal (csillagjegyre gondolok, gondolom világos)?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2015. máj. 19. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Világos!

Tényleg nehéz vele, folyton nála van az íja. Egyébként pedig egy nyílast nem szerencsés felhúzni, mert rád fogja és ott helyben lenyilaz.

2015. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Igen, volt nyilas párom, eléggé megterhelő volt az örökös kicsapongása, és emellett a féltékenysége, női kollágámnál pedig a fontoskodása, hirtelen ok nélküli támadásai, stb.
2015. máj. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26%

12-es nem tudom miért van lepontozva


Nekem is volt nyilas párom és elviselhetetlen volt.


Valaki jól kijön a nyilassal valaki meg nem.

Akkor aki nem jön ki a nyilassal az valamiért "rossz" és le kell pontozni ?


Ez nagyon szűk látókörűségre vall.

2015. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
44%

Dehogy nehéz, vele a legjobb! Már persze ha nő az illető. :) Feleségem nyilas, jó vele. Szerelmes, bújós típus, őszinte, hűséges, nem hisztis, házias, természetbarát, családcentrikus, és falra mászok a gyerekes hülyeségeitől (de ez jó, ő is nevet rajtam néha).

Semmi nehézség nincs. Talán eleinte volt nehéz, amikor még nem mertem teljesen bízni benne. Korábbi barátnőim rossz hatására, csalódtam én már skorpió nőben, bak nőben, halakban is óriásit és rákban is, pedig magam is rák vagyok. Hozzájuk képest a nyilas egy angyal. Most már teljes az összhang, nincsenek veszekedéseink.


A feleségem elmondása szerint ő, mint nyilas, leginkább az ikrekkel, oroszlánokkal és halakkal nem jön ki.


egy rák férfi

(40éves)

2015. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!