Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élünk, de világos hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk, de világos hogy egyoldalú a kapcsolatunk. Hogyan "élhetném ezt túl"?

Figyelt kérdés

Azon a ponton vagyunk, hogy hiába kérem a párom, ő nem teszi meg, ami segíthetne a kapcsolatunkon. Nagyon szeretem, és ez már szenvedést okoz, de neki nem egészen. Az a típus, aki simán elenged, különösebb szívfájdalom nélkül. Furcsa, de nem egy érzéketlen bunkó. Csak nagyon különc és kicsit hideg férfi.


Alapjában véve nem fog változni, mert 38 lesz idén. Így most valahogy ki kell szeressek belőle. Sajnos elköltözni nem tudok sehogy, mert csak most kezd beindulni a vállalkozásom és családom, barátom nincsen a közelben.


Hogy éljem ezt túl? Hogyan idegenedjek el, ha közben szeretem és szívem szerint megbocsájtanék? Látom hogy nem azt kapom, amit érdemlek és mégis tűröm. Hogyan szeressek ki belőle?


Alig várom, hogy lássam, még most is, hogy megint nagyon csúnyán összevesztünk. Annyira szeretem a békét, neki pedig annyira mindegy most.


A büszkeségem tehát azt kívánja h legyek vele hideg. Kérek szépen tanácsokat, hogyan erősíthessem meg magam és hogyan érjem el, hogy ne közeledjek az élettársamhoz?


Köszönöm.



2014. máj. 9. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Nagy levegőt veszel, és bármennyire is kényelmes az, hogy nála laksz, nem használod ki, hanem kilépsz-egyedül.És elindulsz. Vállalkozásod indul,egy új otthon, új közeg, pont hogy segíteni fog hogy talpra állj, gyorsabban, mint ha így maradnál és innen irányítanád a dolgokat.
2014. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:
Míg egy fedél alatt éltek, ez szinte bizonyos, h nem fog menni.
2014. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, és addig amíg itt vagyok? Állandóan rá gondolok. Mi legyen?
2014. máj. 9. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!