Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz hogy a "legfejletlenebb"...

Igaz hogy a "legfejletlenebb" jegy a kos, és a "legfejlettebb" a halak?

Figyelt kérdés
Olvastam nemrég egy kommentet aminek a lényege az, hogy a horoszkópokban van egy "kör" ami a kossal kezdődik és a halakkal zárul. ott írta le a válaszoló a kérdésben látható állítást. Szerinte állítólag minden jegy az előző hibájából tanul, szerintem ez nem indokolná, hogy mondjuk a halak fejlettebb legyen mondjuk a baknál, hiszen nem feltétlenül "tanul" az adott jegy az azt pl.: 3-mal megelőző jegy hibáiból. És ha van ilyen fejlettségi rangsor akkor ez miben nyilvánul meg? Ez úgy hangzana, mint egy kasztrendszer. Amúgy én szűz jegyű vagyok és sok helyen olvasom azt, hogy nem tudják kifejezni az érzelmeiket, és én egyáltalán nem érzem így. :) Előre is köszi a válaszokat(bár lehet, hogy feladtam a leckét)

2015. máj. 30. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Idiótaság az egész :D
2015. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én halak vagyok, úgyhogy szerintem igaz.
2015. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) kis elfogult :DD
2015. máj. 30. 23:26
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem igaz. Az évkört megszakítás nélkül kell nézni. Négy elemre oszlik, minden elembe három jegy tartozik. Mindig a következő sorrendben követik egymást: tűz,föld,levegő,víz. Persze bármelyik elemnél kezdheted, de a sorrend mindig adott. Minden elemet három tulajdonságra osztanak. Változó, állandó, és kardinális. A víz jegyeknél például a halak változó, a rák kardinális, a skorpió állandó. A kardinális testesíti meg az elem legjellemzőbb tulajdonságait. Ez persze csak a napjegy. A teljes horoszkóp mind a tizenkét házat figyelembe veszi, amelyben a bolygók, és a jelentősebb csillagok helyzetét figyeli. Nincs fejlettebb, vagy fejletlenebb jegy, mivel a horoszkópot nem egy jegy határozza meg. Kedvezőbb, és kevésbé kedvezőbb állások lehetségesek, de ezeknek semmi köze a fejlettséghez.
2015. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mert már kezdtem megsértődni hogy fejletlenebb vagyok a 2 éves öcsémnél :DD Viccet félretéve: tényleg kösz :)
2015. máj. 30. 23:33
 6/10 A kérdező kommentje:
és amúgy ha pl. a szűz változó, akkor az mit jelent? :O
2015. máj. 30. 23:45
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

hát ez jó nagy baromság...már csak annak fényében is, amit eddig tapasztaltam a halak ismerőseimmel kapcsolatban...mindegyik teljesen visszamaradott volt agyilag, álomvilágban éltek és beteges hazudozók voltak (nem akarok megbántani senkit, de azok a halak, akiket ismertem mind ilyenek voltak). Nem rosszindulatúak, inkább amolyan jószívű bolondok, de volt, amelyiktől már féltem is. Szóval biztos vagyok benne, ha van is jegy, ami fejlettebb más jegyeknél, az nem lehet a halak.

De egyébként mindegyiknek megvannak mind a negatívumai és pozitívumai, ezért nem is lehet őket rangsorolni....

2015. máj. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

halak vagyok, és elég értelmesnek érzem magam, kedves utolsó :)


egyébként az engem is érdekelne, hogy a változó halak az pontosan mit takar

2015. máj. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Víz jegy, ezért első sorban az érzelmeit kell figyelni, mert a gondolatai is érzelem által indukáltak. Változó jegy, mert folyamatosan érzelmi ingadozásokon megy keresztül, mindig változik, bár nem olyan gyorsan, mint egy levegő jegy. Sokkal inkább sodródik, szétcsúszik, ingatag, és ha a többi házban nincs semmi, ami összetartsa, akkor igencsak befolyásolható.Ennek semmi köze az intelligenciához, egy intelligens halak is ugyanilyen sodródó tud lenni, ha semmi sem egyenlíti ki. Pozitív értelemben ez alkalmassá teszi a magasabb szintű empátiára, mivel mások érzelmei képesek befolyásolni, és képes átérezni azokat. Víz jegyként a spiritualitásra is nyitott, amiben a változó hatás kivételesen alkalmassá teszi a fejlődésre, a tanulásra. Persze csak ha a megfelelő impulzusok érik. Azok nélkül össze-vissza sodródik.

Ugyanakkor ez csak akkor érvényesül tisztán, ha semmilyen más ház, bolygó, vagy állócsillag nem stabilizálja. Önmagában így nem annyira gyakori.

2015. máj. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
#9: Hülyeség az egész. Én bak vagyok, de jelelemzőimben messze nem, hanem inkább vízjegyű. És sok bakot ismerek, akiknek semmi közük a sztenderd, népbutító jellemzéshez.
2015. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!