Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet egy Halak jegyűve...

Hogyan lehet egy Halak jegyűvel barátkozni? Milyen mondatokat/szövegeket szeret leginkább hallani, hosszú távon?

Figyelt kérdés

Eléggé sértődékenyek, emiatt is kérdem.

Előre is köszönöm szépen a komoly válaszokat.



2015. máj. 13. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Legyél minél egyszerűbb, átlagosabb, ne ijedjenek meg, de legyél őszinte is mindig, de ne sokkold ennek a mélységével. Legyél érzelmes, érzelmileg elérhető, de ne rátelepedő, gondoskodó, mértéktartó és ha el akar szaladni hagyd és ne tedd szóvá, közeledj ha nyitottnak látod. Mintha mi sem történt volna, avagy várd meg amíg visszajön magától
2015. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De mi értelme barátkozni, ha nem lehetsz önmagad?

Nem másnak kell megfelelned, hanem önmagadnak!

Ui: Halak vagyok és ha nagyon érdekel nincs jelentősége a horószkópnak... Csak ha elromlik egy barátság/szerelem , akkor egyből jajj hát biztos a csillagjegyem a hibás, inthogy inkább magadban próbálnád helyre rakni a dolgokat.

2015. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak szimplán önmagam adom ahogy máskor is. Rám "ragadnak" a halak, legalábbis így valahogy kiderült, hogy kb. mindenki akivel jóban vagyok február végi, meg márciusi. Mondjuk én skorpió vagyok... lehet őket bírják v. nemtom.
2015. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bollocks ***** válasza:
65%
"szia halacska, bekapod a kukacomat?"
2015. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Halak vagyok. Szerintem légy vicces és menni fog :)
2015. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!