Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan kell bánni az oroszlán...

Hogyan kell bánni az oroszlán nőkkel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy oroszlanjegyu lany vagyok es iszonyu lobbanekony es nem tudom magam iranyitani egyszer ezt akarom egyszer az kell es hamar kiborulok ha nem kapom meg.Felreertes ne essek nem vagyok utalatos sok baratom van es sokan szeretnek es gonosz sem vagyok,ezek a harcok igazabol bennem dulnak.Senki bem tud roluk. Csak mit tehetnek?Lehet,hogy kamaszkor 17 vagyok sajnos teneg egyszer ehhez van kedvem egyszer ahhoz.Nagyon labilis vagyok es neha csak igy ramjon az,hogy az osszes pasi kell aztan pedig senki egyszer sokat eszek egyszer meg semmit.Oknelkul sirok vagy epp oknelkul van nagyon jo kedvem.Mi a megoldas?Az obszcen szavaktol kimeljetek,minositheto valaszt szeretnek kapni.:)
2015. júl. 2. 13:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Meg kell szeliditeni... :D

Köss beket magaddal. Mivel belsö harcok, nem masoknak kell veled mashogy banni, hanem magadnak.

"nem tudom magam iranyitani" - az baj, mert te vagy a fönököd... es egyben nem baj, mert te vagy a fönök! :) (Tehat te fogod a gyeplöt, töled függ!)

Zabolazd meg magadat! Rendbetenni a belsö ellenteteket. Tudomasul venni dolgokat (pl.összes pasi nem jar egynek, amugy is minek) elfogadni magadat.

2015. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
El kell őket küldeni vadászni. Addig a hímek tudnak szunyálni az árnyékban. (Életük körülbelül 80%-át alvással töltik)
2015. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat!Remelem sikerul eleg regota dolgozok rajta.Nem akarok baratot mert ugyerzem nem tudnam csak ot szeretni mert egy pasiban nincs meg az ami nekem ke.De jo lenne ha lenne valaki aki lenyugtat es elviseli a lobbanekonysagom..jelenleg 1 ilyen fiu van de nem hiszek neki igaz sokaig birja de szerintem csakmert kulsoleg "odavan" ertem..:)
2015. júl. 2. 14:14
 4/21 anonim ***** válasza:

Külsőleg bejönnek a pasik, de a belsejüktől félsz egy kicsit, nem?

Van amikor tigris, van amikor kis cica vagy? :D

Érdekelnek téged mások érzései?


Ok nélkül mhogy szoktál sírni? Mi van olyankor a fejedben és hogyan viselkedsz?

2015. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hat igen erdekelnek kulsoleg nagyon is de egyszeruen nem birom elviselni a torodesuket azt,hogy nyaladzanak.Ugyanakkor mikor ezt nem kapom meg kicsit hianyzik,hogy nincs senkim ezen hamar tullendulok de hajlamaos vagyok sokmindenen kiakadni ilyenkor mindenosszejon es sirok.Utana osszeszeden magam es mintha mi sem tortent volna ismet leszarom oket..neha elgondolkozok h miert vonzobb az a pasi aki annyit orobalkozott de mar kapcsolatban van mint akkor.Igen neha tigris neha cica es,hogy oszinte legyek nem tudom melyik vagyok en,igy igazabol.
2015. júl. 2. 14:44
 6/21 anonim ***** válasza:

De miért zavar, ha nyáladzik neked valaki? :D

Nem inkább olyanokat fogtál ki, akik megfojtanak a szeretetükkel? Vagy csak játszák, hogy szeretnek?

2015. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Lehetseges.Nem tudom elkezdtem konolyabban edzeni meg futni,hogy lefarasszam magam es ne az legyen,hogy meglatok efy pasit akkor kell kell de ha latom h en is neki akkor elmulik a varazs pedig olyan jo lenne ha tartana:(:S
2015. júl. 2. 14:53
 8/21 anonim ***** válasza:

Miért, milyen az amikor kellessz egy pasinak?

És miért volna jó, ha tartana?

Szeretkeztél már valaha? (illetve dugtál már valaha?)

Elégedett vagy magaddal?

Van olyan fiú a családban, aki nem kedvelsz?

El tudod viselni, ha valakinek nem kellesz és nem vagy fontos, de menő és értékes ember?

2015. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Amúgy gondoltál már arra, hogy barátkozzál az emberekkel és a külső másodlagos legyen?

Most nem azt mondom, hogy olyannal jöjj össze, aki nem tetszik. Csak nem biztos, hogy aki tetszik, azzal el tudnál tölteni 5 percnél több időt.

2015. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Megbeszelhetjuk ezt valahol mashol?:)
2015. júl. 2. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!