Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan kell bánni az oroszlán...

Hogyan kell bánni az oroszlán nőkkel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy oroszlanjegyu lany vagyok es iszonyu lobbanekony es nem tudom magam iranyitani egyszer ezt akarom egyszer az kell es hamar kiborulok ha nem kapom meg.Felreertes ne essek nem vagyok utalatos sok baratom van es sokan szeretnek es gonosz sem vagyok,ezek a harcok igazabol bennem dulnak.Senki bem tud roluk. Csak mit tehetnek?Lehet,hogy kamaszkor 17 vagyok sajnos teneg egyszer ehhez van kedvem egyszer ahhoz.Nagyon labilis vagyok es neha csak igy ramjon az,hogy az osszes pasi kell aztan pedig senki egyszer sokat eszek egyszer meg semmit.Oknelkul sirok vagy epp oknelkul van nagyon jo kedvem.Mi a megoldas?Az obszcen szavaktol kimeljetek,minositheto valaszt szeretnek kapni.:)
2015. júl. 2. 13:39
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nos akkor legalább nem vagyok egyedül!!:D
2015. szept. 28. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!