Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan kell bánni az oroszlán...

Hogyan kell bánni az oroszlán nőkkel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy oroszlanjegyu lany vagyok es iszonyu lobbanekony es nem tudom magam iranyitani egyszer ezt akarom egyszer az kell es hamar kiborulok ha nem kapom meg.Felreertes ne essek nem vagyok utalatos sok baratom van es sokan szeretnek es gonosz sem vagyok,ezek a harcok igazabol bennem dulnak.Senki bem tud roluk. Csak mit tehetnek?Lehet,hogy kamaszkor 17 vagyok sajnos teneg egyszer ehhez van kedvem egyszer ahhoz.Nagyon labilis vagyok es neha csak igy ramjon az,hogy az osszes pasi kell aztan pedig senki egyszer sokat eszek egyszer meg semmit.Oknelkul sirok vagy epp oknelkul van nagyon jo kedvem.Mi a megoldas?Az obszcen szavaktol kimeljetek,minositheto valaszt szeretnek kapni.:)
2015. júl. 2. 13:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem, mert ha azt hiszed, hogy kellesz nekem, akkor nem fogok kelleni neked :D

Mire gondolsz? :P

2015. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Szia! Hat szerintem a problemad a korodbol adodik. En is oroszlan vagyok (nagyon magamra ismertem abban amit irtal)es nem is olyan reg hasonlo problemakkal kuszkodtem. Aztan kinotem belole, lecsillapodtak a hormonok es "kitisztult a kep" Addig is kitartas, legyenek olyan barataid akik ezt jol viselik es viseld el onmagad,(majd meglatod idovel kitisztul a kep) hidd el ugy vagy tokeletes ahogy vagy. ;-)
2015. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Van logikad Lucifer de nyugalom,elhiszem h nem mellek neked csak tanacsra vab szuksegem csak nem mindenki elott Privat?

Az utolso valadzolonak pedig koszonom a kedces szavakat remelem is h csak ideiglenes. :)

2015. júl. 2. 15:16
 14/21 A kérdező kommentje:

*kellek

Es meg annyit,hogy egyenlore tenyleg nyugott emberekkel veszem korulmagam:)

2015. júl. 2. 15:17
 15/21 anonim ***** válasza:
Rendben, jöhet:)
2015. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

*kellek

Es meg annyit,hogy egyenlore tenyleg nyugott emberekkel veszem korulmagam:)

2015. júl. 2. 15:18
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én meg oroszlán jegyű férfi. Pár mondatban kicsit magamra ismertem. :) (nem a sírás :), bár van érzékeny oldalam is ezt nem tagadom).

Én akkor érzem jól magam, ha elfogadom és szeretem önmagam. Mert ekkor önmagamat adom és akkor az mindenkinek jó. :) Ekkor talán van bennem valami kiáramló erő/ energia amit megérez a partnerem. Átragad rá, s létrejön egyfajta harmónia. Ebből ki lehet billenni, ezért oda kell rá figyelni.

2015. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Meg kell őket etetni és vigyázz le ne harapják a kezedet amikor benyúlsz a ketrecbe.
2015. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bocs,de ennek semmi köze a csillagjegyedhez. =)
2015. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Basszus ugyanolyan vagyok mint a kérdező!! Még a korunk is stimmel:D

Oroszlán vagyok énis nyilas aszcendenssel.

2015. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!