Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos pasik ti milyen nőre...

Kos pasik ti milyen nőre vágyok igazán? Mi mi az ami megfog benneteket egy nőben? Igaz, hogy ha kell egy nő akkor harcoltok érte, meddig? Nők milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Tudom, nem sokat számít a horoszkóp, meg én sem hiszek úgy benne, hogy e szerint keresnék párt vagy hasonló, de találkoztam egy kos sráccal és annyira megfogott, annyira jól kijövünk élőben, sokat nevetünk, viccelődünk, kedves, udvarias, mintha keresné a tekintetem, mindig mosolyog rám, figyelmes, kérdezget (főleg az elején),sok mindenben hasonlítunk, mintha lettek volna ezek a "véletlennek tűnő érintések", hogy úgy adott át valamit, hogy összeért a kezünk, vagy abszolút nem érdekelte, hogy úgy vett ki valamit a kezemből, hogy ott fogta meg ahol a kezem volt, tehát ezt a pasik vagy nem bánják, hogy akárkihez hozzáérjenek és ezek nem olyan jelek?...stb....úgy tűnt, hogy tetszem neki, de aztán mindig azt hittem a nap végén, hogy biztos csak bemesélem magamnak ezeket a "jeleket", mert ő amúgy is eléggé emberbarát, udvarias mindenkivel, de láttam már azt is amikor hamar felkapta a vizet valakire. Csakhogy bonyolultabb a helyzet, mert nekem úgy vette el az eszem ez a srác észrevétlenül, hogy közbe barátom van. Lehetséges, hogy ez őt nem zavarja? Több helyen is olvastam, hogy a kos pasik ettől nem riadnak vissza sőt még inkább kell nekik a nő, ez igaz? Csakhogy facebookon meg nem ír, csak ha én valamit kérdezek tőle a közös tevékenységünk miatt, vagy nem sokat ír.(tudom, hogy lehet hülyeség ebből kiindulni, meg ebből leszűrni valamit, de ha nektek tetszik valaki, és kedvelitek akkor nem szeretnétek vele így is tartani a kapcsolatot pláne ha nem látjátok egymást hosszabb távon?). Ő vett fel facebookon, és azt is megfigyeltem, amikor összekerültünk a közös munkánk miatt még nem volt fb-je, de rögtön 2. nap (aznap is találkoztunk) megint rákerestem és aznap regisztrált. Különben én oroszlán jegyű vagyok, én úgy olvastam hogy ez a 2 jegy jól kijön egymással és összeillenek, legalább is ránk igaz amit írnak a 2 jegy kapcsolatáról (de persze semmi olyan nem történt köztünk, mert barátom van). Mintha az elején több érdeklődést mutatott volna, most is nagyon jóban vagyunk élőben, kedvel azt látom, de nem tudom miért érzem azt, hogy más egy picit, de mikor milyen azt is észrevettem. Nagyon úgy érzem, hogy a páromba már nem vagyok szerelmes és talán belezúgtam ebbe a pasiba. Elég rossz ez a helyzet így most. Bocsi, hogy hosszú lett, de jobban meg akartam ismertetni a szituációt.

2015. júl. 9. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az ikrek tetszenek de azok is csak teliholdkor vagy ha a mars és a szaturnusz állása megeggyezik amúgy rák párti vagyok ;)
2015. júl. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és ha jól számoltam ki, nekem is és a srácnak is oroszlán a holdjegyünk...és ha magamból indulok ki első benyomásként én is próbálok kedvesen nyitni az emberek felé, de aztán persze, hogy nem lesz mindenki annyira szimpatikus, hogy megkedveljem és jól kijöjjünk egymással.

Hogyan viselkedtek azzal a nővel aki megtetszett nektek kos férfiak? Milyen nőbe lesztek szerelmesek? Egyszerre több nő is tetszhet a kos pasiknak igazán, vagy ha valaki nagyon megtetszik akkor nem érdekli más?

2015. júl. 9. 00:48
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Figyelj, ezt így ultrahülyeség kérdezni, mert ha nem hisz valaki a horoszkópban, akkor tökmindegy, ha meg hisz benne, akkor tudja, hogy ez kismillió dolgon múlik még. Ha megvan a pasi pontos születési ideje és a tiéd is, abból egy asztrológus meg fogja tudni mondani az esélyeket, de ilyen, hogy "tetszik-e az összes Kosnak az összes Ikrek", ilyen nincs.
2015. júl. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én olyanra, aki tud hímezni cérna nélkül. De nem vagyok kos,viszont előző életemben az voltam.
2015. júl. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Duenna ***** válasza:
48%
Nem a horoszkóp számít, vagy legalábbis nem a horoszkóp a legfontosabb tényező! Az összeillő lélekpárok mindig összetalálkoznak, és ha összeillenek, akkor megérzik a szívükben azt a furcsa izgató, vibráló érzést, ami összeköti őket.
2015. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!