Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a gyulai kórházzal kapcsolatban, ha az ügyeletes orvosnál szültetek? Ért valamiféle hátrány benneteket, hogy nem volt fogadott orvosotok?

Figyelt kérdés
Választott dokim,akinél szülni szeretnék egy fiatal doki,de csak szakrendelésre járok hozzá,magánra nem telik sajnos.Máshol is dolgozik,nemcsak ebben a kórházban.Utóbbi nyilatkozatából kiderült,hogy nem fog miattam bejönni a szülésre,ha épp a másik helyen lesz dolga,hanem átad az ügyeletesnek.Korábban megbeszéltük pedig, hogy ő vezeti le a szülést.Pedig honorálni akartam a fáradozását.Nagyon elbizonytalanodtam.
2009. aug. 13. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Elsö babámat ügyeletesnél szültem,nem volt annyira jo.Hátrány nem ért,csak a varratszedésnél "várta a pénzt"de nem adtam,nem volta vele megelégedve,és a szülésznö volt ugyis velem végig.Most én is egy fiatal dokihoz járok,magánba.A nevét leirod,h ki az?
2009. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a gyors választ!Dr.Sztán Jánosról van szó, aki egyébként nagyon kedves, odafogyel és érdeklődő, ez utóbbi megbeszélést leszámítva.Jó egészséget Nektek!
2009. aug. 13. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:
U,nekem rola csak negativ élményem van.Már ha a hangját meghallom,akkor a frász kerülget.Nektek is jo egészséget!
2009. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megerősítettél abban, amit a szivem amúgy is megsúgott:hogy nem fog kelleni magánorvos, és ha ne adj'isten baj van, úgyis segítenek és közbeavatkozik az ügyeletes orvos is.Az a pénz, amit neki szántam jó lesz a babucinak..Szia!
2009. aug. 13. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!