Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nő és Bika nő között...

Kos nő és Bika nő között milyen a baráti kapcsolat alakulhat ki?

Figyelt kérdés

Kérlek mellőzzétek az olyan válaszokat, hogy gáz vagyok mett hiszek a horoszkópban stb. Ha szerinted hülyeség a horoszkóp, akkor keress más kérdést amit megválaszolhatsz!:)


A kérdéssel kapcsolatban pedig csak annyit, hogy mindkettőnek Halak a holdjegye:)

Nektek mik a tapasztalataitok? Örömmel fogadok tapasztalatokat:)



2015. júl. 17. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kos, bika, halak ez állati kapcsolat
2015. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Gáz a horoszkóp és hülyeség vagy amiért hiszel benne. Így már jó?
2015. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Nem vagy gáz! :) Nincs gáz ember,senki se az ˇ^ˇ...


A horoszkóp szerint ingatag, szerintem meg ez tőletek függ.

Tapasztalat?

Én nagyon jól kijövök a kos húgommal(nem csak testvérszinten,tényleg jó haverok vagyunk),pedig a horoszkóp mást ír.Szerinte tűz és víz vagyunk (és tényleg) ,pedig gyakorlatban nem ezt tapasztalom.

A holdjegy az érzelmeket jelöli asszem,szóval a közös holdjegy már jó pont ,ha mindenképpen az ezotériából akarsz kiindulni....Te tudod! :/

Ha kell,előkerítek neked egy jellemzést. :T

2015. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3: Köszönöm, hogy vannak még értelmes emberek is! :DDD

Nem vagyok ilyen nagyon nagy horoszkóp függő, csak szerintem írnak olyan dolgokat, amik nagyon igazak :)

Egyébként nem én vagyok ebben a helyzetben, ha nem egy barátnőm, aki szintén Kos mint én :)

Igazad van, hogy nem a horoszkóptól függ, milyen a kapcsolata két embernek, de én magamon egyre inkább azt tapasztalom, hogy engem nagyon taszítanak a Bika horoszkópú emberek és kíváncsi voltam, hogy csak engem zavarnak-e ennyire. Egyébként nagyon eloszló a vélemény róluk, de a legtöbb esetben mikor kérdeztek a Bika nőkről, akkor rengeteg negatív véleményt olvastam róluk, tehát nem csak engem irritál a legtöbb Bika nő :D de persze nem általánosítunk, én sem fogok :3 csak érdekes, hogy a legtöbb lány akit nem kedvelek, mind Bika jegyű volt, vagy volt köze hozzá pl. aszcendens vagy holdjegy :D

2015. júl. 17. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:

Dehogy vagyok én értelmes,kérdező.


Persze ,hogy sok hasonlóságot vélünk felfedezni a horoszkópunk jellemzésénél és saját magunk között.

Emberek vagyunk,vannak alapvető tulajdonságaink,a horoszkópokban pedig a legalapvetőbbeket írják le.

Én szinte minden jegyben találok valamit,ami igaz rám.


Csak már fárasztó,hogy a szkeptikusok a hívőket,míg a hívők a szkeptikusokat kritizálják és próbálják ráerőltetni egymás nézeteit a másikra. Aztán az összetűzésből mi lesz? - S.E.M.M.I

Nincs értelme. Nem lehet meggyőzni a másikat,ha annak már vannak konkrét elképzelései.

Szép és jó dolog,ha valakinek van önálló véleménye ,amit másokkal megoszt,amíg a másik ember képzetét is tolerálja.

Egyszerűbbnek tartom,ha olyas formában adok választ,amit elve elvár a kérdező. :))..Vagy inkább csöndbe maradok.

*Béke*

2015. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nem hitvita. A horoszkóp tényszerűen, bizonyítottan nem működik. Aki makacsul kiáll mellette az egyszerűen buta ember, ennyi.
2015. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most szerinted ezzel meggyőzted?
2015. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem gond mindig benne van a pakliban, hogy van ilyen válaszadók...

Én azt gondolom, hogy mindenki abban hisz amiben akar, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy miben hisz, mit tart okos dolognak és mit tart butaságnak.

Csak azt nem értem, hogy akik nem hisznek ezekben a dolgokban azok miért írnak ehhez?? Miért nem tudjátok egyszerűen feljebb görgetni és keresni olyan kérdéseket, amikhez normálisan hozzá tudtok szólni? És ha az a véleményed, hogy butaság az ezotéria, akkor sem ilyen bunkó módon kellene kifejezned...

És lebutázol csak azért, mert szerintem nem olyan hülyeség, mint ahogy te gondolod, pedig egyáltalán nem ismersz. Azért szólsz le, mert más a véleményem, mint neked, és ne haragudj, de ez szánalmas... mindenkinek megvan a saját véleménye és senkit sem kell lehülyézni, azért mert gondol egyes dolgokról mint, te. Ha szerinted ennyire hülyeség, akkor keres hozzád illő kérdéseket.

2015. júl. 17. 21:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd össze akad a szarvatok... Muhahaha! Aztán úgy is maradtok!
2015. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem haragszom, tőlem egy ostoba ezós azzal próbálja mentegetni a butaságát amivel akarja. A tények ettől még tények maradnak.
2015. júl. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!