Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csillagjegyű nők és...

Milyen csillagjegyű nők és férfiak a leginkább ellenőrzők, szimatolók tapasztalataitok szerint? Melyek a leggyakoribb módszereik és miért csinálják?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 06:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez sértő embertársaidra nézve. Beskatulyázod őket.
2015. júl. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

"Melyek a leggyakoribb módszereik és miért csinálják?"

Kérdezd meg tőlük. Ugyanis erre csak a személy adhat választ.

2015. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
65%

Én régen, fiatalabb koromban sokszor olyan voltam. Elég bizalmatlan voltam több kapcsolatomban is. Lehet inkább magamban nem bíztam eléggé, és csak azt hittem,hogy a másik a bűnös. Ezt nem tudom. Viszont mára már teljesen letettem erről a szokásomról. Ritkán van,hogy gyanakszom, de nem ellenőrizgetek, kutakodok.

Ebbe beletartozott sok minden, inkább le sem írom, mert nagyon szégyellem magam.


Halak a csillagjegyem, de szerintem sincs köze hozzá, csak azért írom, mert kérdezted. Inkább személyiségfüggő a dolog, stb. Vannak ismerőseim akiknek más a csillagjegye és szintén ilyenek (voltak). Az enyém sem változott, mégsem ellenőrizgetek senkit.

2015. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Rák, bak. Tisztelet a kivételnek
2015. júl. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok. Úgy szedek mindenről és mindenkiről háttérinformációkat, hogy elkezdek beszélgetni 1-1 ismerősével, vagy random emberekkel (nagyon extroverált vagyok) és mintha csak felszínesen csevegnénk, hagyom őket mesélni. Ha érdekel valami, neten is utánanézek sőt, volt, hogy "véletlenül" arra jártam, amerre az illető. Ha van valami nyitva felejtett levél, vagy a gépben úgymaradt e-mail, facebook, hát nem fogom becsukni azonnal. Én skorpió vagyok.

Egy embert viszont sosem ellenőrzök, a halak páromat, ugyanis ő szinte mindig velem van és önként beszámol mindenről, meg megmutat mindent, teljes a bizalom.

2015. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinteséget. Igen, ezt vettem észre magam is.
2015. aug. 4. 19:59
 7/17 anonim ***** válasza:

Ikrek vagyok, állítólag rólunk mondják azt, hogy mi vagyunk azok, akik nemhogy minden információt kiszednek valakiből, tovább is adják, mert pletykásak. Dacból sosem értettem ezzel egyet, de valóban mindenkiről mindent megtudod ha szeretnék. Az összes pletykával tisztában vagyok de(!) ritkán adom tovább.

Az embereket rá szoktam vezetni, hogy elmondják azt, amire kíváncsi vagyok, hogy úgy tűnjön, maguktól mondták el. Egyébként emiatt utálják is az ikreket rendesen, amit meg is értek, még ikrekként is, mert én például nagyon vigyázok az ikrek ismerőseimmel.

A párom után nem ellenőrzök, néha-néha megtettem, de őszintén szólva nem visz rá a lélek. A bizalom is bennem van, de volt már rá példa, hogy "hibázott", tehát a félelmem is, mintha nem akarnék szembesülni azzal amit találok.

Mindenki más után szívesen kutatok.

:)

2015. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a skorpió nők élen járnak ebben. magukból indulnak ki, és a párjukban is a rosszat feltételezik, ezért kutatnak utána...
2015. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A rák és a skorpió nevetségesen bizalmatlan és féltékeny.
2015. szept. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mérlegek... E téren a kosok a legérdektelenebbek :D
2015. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!