Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan legyünk immunisak az...

Hogyan legyünk immunisak az Ikrek pasik nem mindig kellemes lelki játszadozásaira munkahelyen, magánéletben egyaránt?

Figyelt kérdés

Pl. olyasmi, hogy állandó jelleggel passzívak legyünk, n efigyeljünk rájuk, stb.

Sok szó esett itt már az Ikrek-ről, jelenleg engem is nagyon fáraszt egy illető hosszú idő óta és csupán játszadozási szándékkal állandó jelleggel provokál és hazudik folyton.



2015. szept. 8. 18:10
1 2
 11/12 anonim válasza:
60%
Utolsó,részben igazad van,tényleg rengeteg múlik a nevelésen is,de hidd el,hogy tényleg van igazság a horoszkópokban,nem kitalált dolog ez..nekem a párom szintén ikrek,és rá egy az egyben illik az,amit tipikusan az ikrekről írnak..komolyan,mintha csak őt jellemeznék személy szerint.Ekkora véletlen nem lehet.. Én rák jegyű vagyok,és rám is szinte teljesen passzol minden. Nem azt mondom hogy 12 féle ember-típus létezik,de alap-jellemvonások megfigyelhetők azonos csillagjegy alatt születetteknél.
2015. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy te egy számodra terhes, irritáló stb. viselkedést hogyan tudsz kezelni, ahhoz szerintem nem sok köze van annak, hogy az illetőnek mi a zodiákus jegye (amúgy ha hiszel valamilyen szinten az asztrológiában, annyit azért érdemes tudnod - illetve feltehetőleg tudod is, - hogy ez a napjegy szerinti személyiség besorolás egy végtelenül lebutított dolog, egy komolyabb asztrológiai elemzésnél rengeteg egyéb tényezőt figyelembe vesznek).


(A kérdés szempontjából semmi jelentősége, de gondoltam, azért én is leírom, hogy a Párom pl. ikrek csillagjegyű, és nála tisztességesebb, őszintébb és kevésbé játszmázó, másokkal szemben etikusabban viselkedő embert nem ismerek a környezetemben, és élünk olyan régen együtt, hogy ezt nem a "rózsaszín köd" hatása alatt mondom.)


Az, hogy te hogyan boldogulsz ezzel a kollégáddal, az a te konfliktuskezelő és kommunikációs képességeiden múlik, meg azon, hogy mennyire tudod felismerni és megfelelően kezelni mások manipulatív játszmáit.


Általánosságban tanácsot adni szerintem elég nehéz, ha esetleg konkrét példákat írnál az általad kifogásolt dolgaira, akkor könnyebb lenne elmondani, hogy adott esetben mi hogyan reagálnánk, milyen stratégiát alkalmaznánk, mit tartanánk célravezetőnek.

2015. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!