Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A rákok mennyire jönnek ki a...

A rákok mennyire jönnek ki a rákokkal? Személyiségben mind hasonlítunk egy picit? Ti nem vonzzátok a rák csillagjegyűeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy ti nem tapasztaltatok esetleg olyat, hogy vonzzátok vagy meg fog titeket veletek azonos csillagjegyű ember? Én rák vagyok és olyan jól kijövök a szintén rákokkal, hogy az valami hihetetlen. Totál egy húron pendülök velük, teljesen meg tudom Őket érteni, van olyan személy, akivel szinte mondhatni olyan lelki kapocs van közöttünk, hogy ha nincs is velem, érzem milyen hangulatban van épp. Főleg a rosszat.. Nektek van ilyen? És mit gondoltok, ugye vannak alap tulajdonságok amik jellemzőek a csillagjegy szülötteire, szerintetek ez minden ráknál így van? Gondolok pl. az érzelmességre, változékony hangulat, múlt gyakori felidézése, önzetlenség, családközpontúság stb stb.


21L



2015. szept. 19. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
A rákok nyilván jól kijönnek egymással, hiszen egy fajhoz tartoznak. De mi emberek vagyunk, nem kell ennyire törődnünk az állatok, pláne a rákok lelki világával...
2015. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
2015. szept. 19. 21:36
 3/19 anonim ***** válasza:
Barátválasztás horoszkóp alapján=2-es IQ szint...
2015. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszoló! Gratulálok, Neked is jár a keksz!

Te gondolom kiszívtad a kisujjadból, hogy én horoszkóp alapján választok barátot ugye ? :) Buktad, mert nem úgy mutatkoztam be, hogy Szia én Rák vagyok, és te? Sőt képzeld, táblát sem akasztok a nyakamba a születési dátumommal.. egyszerű véletlen, szóval ha nem hiszel ezekben a dolgokban, át lehet menni a Szexualitás kategóriába, ott hidd el, megtalálod a hozzád hasonló szintű embereket és kötekedni meg beszólogatni is tudsz!

Na legyen szép estéd... ;)

2015. szept. 19. 21:57
 5/19 anonim ***** válasza:
Jó, akkor másképp fogalmazok: akik elhiszik ezt az egész HOROSZKÓP marhaságot, azoknak 2-es az IQ-juk... nem értem egyszerűen hogy lehet ebbe hinni, nézd csak meg: én oroszlán vagyok és szinte minden csillagjegyből vannak barátaim akiket megértek miért kell ehhez egy hónapba születni elmondanád nekem? Ez az egész csak egy középkori babona és akik nem tudtak haladni a korral csak azok hiszik el ezt az egész baromságot, sajnálom, ez az igazság...
2015. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, az EGÉSZ-et akartam nagy betűvel írni nem a horoszkópot...
2015. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Figyelj, én itt nem a napi meg heti lapokban olvasható horoszkópra gondolok, hanem jellemvonásokra, tulajdonságokra, mert én igen hiszek az asztrológiában. "Az asztrológia nézetei szerint a csillagok nem határozzák meg, determinálják az egyes ember életét, hanem csak egy lehetőséget biztosítanak bizonyos összefüggések felismerésére, az egyén belső természetének, illetve előtte álló „feladatainak” megismerésére. A megismert tények nem konkrét eseményeket írnak elő, nem a jövőt mondják meg, hanem azt, hogy az egyénnek milyen (általában jellemfejlődési) feladatai vannak, melyeket szabad akarata szerint valósíthat meg, vagy akár próbálhat elkerülni. "
2015. szept. 19. 22:26
 8/19 anonim ***** válasza:
Felőlem XD
2015. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Agent J ***** válasza:
56%
A rákoknagyon jól kijönnek egymással, mármint ha nem betegségrőlbeszélünk, mert ha rosszindulatú gyógyíthatatlan.
2015. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Nem nagyon hiszek a horoszkópban, abban, hogy a születés dátuma meghatározza a személy tulajdonságait, igaz, nem is mélyedtem el ebben a témában. De az azért furcsa, hogy a rák ismerőseim legtöbbjére jellemző volt az érzelmesség és a családközpontúság (én is rák vagyok, ezek rám is jellemzőek). Mindegyikkel jól kijöttem. Volt egy rák munkatársam, akivel néha konfrontálódtam, de ez csak felszínes volt, igazából kedveltük egymást. Volt egy lány barátom, akivel nagyon jól kijöttem (csak barátság volt), és évekkel később derült ki, hogy ugyanazon a napon születtünk.

De lehet, hogy csupán annyi a magyarázat, hogy a hasonló értékrendű a hasonló értékrendűvel barátkozik. Vagyis lehet nagyon sok rák, akikre nem jellemzőek ezek a tulajdonságok, csak őket nem ismered. Csak azt látod rajtuk, hogy valamiért ellenszenvesek, így nem is ismerkedsz velük, azt sem tudod, mi a horoszkópjuk, pedig lehet, hogy rákok.

2015. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!