Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A rákok mennyire jönnek ki a...

A rákok mennyire jönnek ki a rákokkal? Személyiségben mind hasonlítunk egy picit? Ti nem vonzzátok a rák csillagjegyűeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy ti nem tapasztaltatok esetleg olyat, hogy vonzzátok vagy meg fog titeket veletek azonos csillagjegyű ember? Én rák vagyok és olyan jól kijövök a szintén rákokkal, hogy az valami hihetetlen. Totál egy húron pendülök velük, teljesen meg tudom Őket érteni, van olyan személy, akivel szinte mondhatni olyan lelki kapocs van közöttünk, hogy ha nincs is velem, érzem milyen hangulatban van épp. Főleg a rosszat.. Nektek van ilyen? És mit gondoltok, ugye vannak alap tulajdonságok amik jellemzőek a csillagjegy szülötteire, szerintetek ez minden ráknál így van? Gondolok pl. az érzelmességre, változékony hangulat, múlt gyakori felidézése, önzetlenség, családközpontúság stb stb.


21L



2015. szept. 19. 21:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

A rákok annyira "jól" kijönnek egymással, hogy rák anyám és rák apám már akkor elvált nagy veszekedésekkel, mikor még járni se tudtam. Irtóra családcentrikusak, tényleg.

Meg az érzelmesség... eddig minden rák (inkább nő) ismerősöm olyan fagyos volt, hogy véletlen sem tudott senkit igazán szeretni, ezt kedvesen, szavakban kifejezni...


És valóban, a rákok tényleg nagyon jól kijönnek egymással és másokkal is, akár iskolatárs, akár munkatárs. Csak épp ez azt jelenti, hogy nyulak, és mindig befogják a szájukat, ők alkalmazkodnak, sokszor nyalnak másoknak, hogy jó benyomást keltsenek. Közben a szöges ellentétét gondolják. De ezek felszínes kapcsolatok.

Aztán otthon.. Otthon senkivel nem jönnek ki, se rákkal, se mással. Mert amit máshol elfojtottak, azt otthon kiadják, otthon veszekednek, parancsolnak, zsarolnak, mindennek úgy kell otthon lennie, ahogy azt ők elképzelik, különben... Aki élt már együtt rák nővel az tudja igazán milyen "kedvesek" is ők. (Azért írom, hogy nők, mert a rák férfiak nem mind ilyenek, nem egy kategória a rák nőkkel.)


Általánosságban pedig:

Én nem vonzom a saját jegyemben születetteket, viszont jobban megértem őket, ha mások nem is értik őket. Hamarabb rájövök, hogy mit miért tesznek, másoknak meg mindig bonyolult megérteni őket. Csak ennyi. Viszont nincs velem azonos jegyű közeli ismerősöm, se párom, nem is vágyom erre igazán, unalmasnak gondolom az ilyesmit.

2015. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül volt fagyos, nem mindenkinek nyílunk meg, csak aki kiérdemli! Én alapvetően egy zárkózott típus vagyok és igen, inkább vagyok csöndben, mint hogy hatalmas konfliktusba keveredjek. Van véleményem és ha úgy érzem, hogy azt másoknak is tudniuk kell, akkor tudok hatalmasat robbantani, tehát nem feltétlen vagyok nyuszi.

Édesapád meg édesanyád esete teljesen más, egy ilyen esetből nem ítélheted meg a többi ilyen csillagjegyűt.. az akaratosság viszont igaz.

2015. okt. 22. 17:43
 13/19 anonim ***** válasza:
A rákok nagyon sokat képzelnek magukról, közben állandóan magukkal vannak elfoglalva, és azzal, hogy másoknak megfeleljenek. Társaságban pedig gyávák, félnek kezdeményezni, igazi kis kavarós libák, akik a háttérben pletykálkodnak, de ha szemtől-szemben kell megmondani, mi az ábra, csak mosolyognak.
2015. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ezzel azért vitatkoznék! Önzőnek nem mondanám magam, sőt, ha valaki fontos nekem, magam elé helyezem. A megfelelés oké. A társaságot nem kedvelem, inkább csöndes figyelő/hallgató vagyok, kezdeményezni viszont általában én szoktam, ha barátkozásról van szó, párkeresésnél meg nem az én dolgom.. ja és kavarni sem szoktam, ha valami problémám van, azt megmondom a másik szemébe, nem a háta mögött pofázok és a képébe sem mosolygok! Attól, hogy egy ismerősöd ilyen, ez nem igaz az összes rák csillagjegyűre! :-) Ezek pont nem általános tulajdonságok!
2015. dec. 15. 12:55
 15/19 anonim ***** válasza:

11.es.Mi gyakran "összefutunk" Rák-os kérdéseknél...és mindig leírod, milyenek a Rák szüleid stb...

Attól, hogy ők ilyenek voltak ,veled,még nem jelenti azt, hogy minden Rák ilyen is.

Azt vállalom, hogy nem vagyok egy nagy társasági ember,és jobb szeretek hallgatni, mint beszélni,és kissé sértődékeny is vagyok.

De inkább vagyok ilyen,akire rá merik bízni a titkaikat, mint olyan pletykás, akiben nem áll meg a szó...


Kérdező,én is hasonló vagyok mint te,és bár nem vagyunk tökéletesek, a legtöbb emberrel azért kijövünk, és én is szeretem a Rákokat.

Nekem a férjem is az,és már 28 éve élünk együtt...:)

2015. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
De furcsa! :-) A legfurcsább, hogy édesanyám is Rák és mintha klónja lennék, annyira hasonlít a lelki világunk! :-) De örülök neki, hogy azért van ilyen!
2015. dec. 16. 15:27
 17/19 A kérdező kommentje:
Ja és gratulálok! :-)
2015. dec. 16. 15:28
 18/19 anonim ***** válasza:
Köszi...:) De mi furcsa?
2015. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az, hogy tényleg vannak hasonló tulajdonságú emberek! :-)
2015. dec. 17. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!