Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volte ugy, hogy olyan lanyba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volte ugy, hogy olyan lanyba szerettetek bele aki, szemelyisegben es erdeklodesi terulletben teljesen mas mint amilyet elkepzeltetek, de jol megertitek egymast?

Figyelt kérdés

-ti belekezdeneketek egy ilyen kapcsolatba ?

- en felek , felek , hogy nem mukodne es esetleg megbantanam amit nem szeretnek mert nagyon szeretem de azt nem tudom , hogy szerelmes vagyok-e bele :(


2011. febr. 14. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, Volte..


Ha nem akarod soha megbántani: Mielött mondasz valamit gondold át hogy őneki ez hogy hangzik és mit fog válaszolni


Félsz? akkor inkább ne is foglald el, több marad a normális srácoknak (nekünk :D).

2011. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
figyelj kedves elso nekem meg nem volt baratnom ezert felek jobban s utanna jon az a dolog amit irtam.....
2011. febr. 14. 11:07
 3/4 A kérdező kommentje:
22f vagyok
2011. febr. 14. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:

22 é nem volt barátnőd? :(


Szegény.. 16 vagyok amúgy..


Hát ha így állsz hozzá hogy ink el sem kedem mert úgyis vége akkor ne is várj többet, és csak bíztatásként az első 3-4et úgyis el fogod rontani :( (ezeket fogyasztom egyenlőre :SS) De nem szabad feladni, nayon jó alternatíva ha távkapcsolaton "gyakorolsz", ott úgy sincs sok veszteni valód :)

2011. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!