Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek egy halak és egy...

Szerintetek egy halak és egy bak mennyire jön ki jól egymással?

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól.
2015. szept. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
semleges, mivel a bak növényt eszik, ráadásul kint a szárazföldön
2015. szept. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
a kecskebak megfullad ott, ahol a hal jól érzi magát
2015. szept. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon jól:)
2015. szept. 30. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Jól, mert a bakok káposztát esznek, nem halat. Csak nem sok időt tölthetnek együtt, mert a bak a vízben fullad meg, a halak pedig a szárazföldön.
2015. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zsolt_88 válasza:

Rosszul. Még véletlenül se jöjjetek össze. Ha már együtt vagytok, szakíts azonnal!


Viccet félretéve én bak vagyok és volt két halak barátnőm is és a személyiségük nem sokban hasonlított.


Inkább nézd azt, hogy mennyire érzitek jól együtt magatokat. Mennyire értitek meg egymást.

2015. okt. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen szakítsatok. Azért érthetetlen hogy a mai világba, amit annyira fejlettnek, modernnek , szupernek, benne az emberek is nagyon fejlettek ??? , ennyire primitív dolgokkal kell magukat elfoglalni egyeseknek. Ha egy kicsit is bele gondolnál kedves kérdező, a sok milliárd ember csak 12 féle tulajdonsággal rendelkezne.
2015. okt. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!