Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Honnan tudhatnám meg, hogy percre pontosan mikor születtem?

Figyelt kérdés
Asztrológiai elemzéshez kellene.Bonyolítja a dolgot,hogy mentőben születtem.Volt itt olyan, akinek szüksége volt ezekre az adatokra?
2015. nov. 6. 08:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg komolsan gondoltam az dlső kommentet de nem annyira fontos az csak az aszcendeset befolyásolja jelentős mértékben talán a holdat kicsit.
2015. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg el akarták titkolni és okkal. Én például tudom az enyémet. Az pedig azért, hogy ne legyen feltűnő.
2015. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#7 Egyszer a suliba meg akartak verni, de helyén volt az eszem és elfutottam, de azért kösz a törődést. Egyébként én vagyok a kérdező testvére és nem szeretném, ha rosszat mondana rá akárki.
2015. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Külföldön az anyakönyvi kivonatban fel van tüntetve,de az sem lehet pontos,ha pl. az apa nem tudja es csak ugy bemondott egy szamot.

na en igy tudtam meg,lehet sokan lepontoznak de mindegy.Radiesztiziashoz fordultam,ö megtudja nezni mikor ,pl. reggel,ejjel,este,aztan ha ez megvan nezi az orat es utanna a percet.En tudtam reggel születtem,fel nyolc körül,2 radiesztizias azt alalpitotta meg 7 ora 15perckor,pedig egyik sem ismeri a masikat.Uyganigy nezettem meg anyukam születes idöpontjat,ö ejjel fel 2-kor született,majd valamikor egy közeli rokon ezt meg is erösitette.ha magad jartas vagy ebben,te sajat magadnak is megnezheted,nem kell külön ingat vegyel,barmit ami nehez feher cernara rakötsz,pl. egy gyürüt.

2015. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Fish1 ***** válasza:

Szerintem kineziológiával (izomteszttel) is ki lehet deríteni.

De azt mondják, elég hozzá az is, ha az életed nagy fordulópontjainak a pontos dátumát tudod napra.

2015. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A kórházban megvan a dokumentum, nem?

Én úgy tudom, hogy hetvenvalahány óta mindenkié megvan.

2015. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

a születési kórházad irattárában el van téve.

ha bemész személyesen akkor elkérheted.

2015. nov. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es vagyok.

most olvastam végig a hozzáírásaidat.

szóval a mentősök leadják annak a kórháznak az adatokat ahova szállítanak a mentőben születés után.

annak az irattárában meg kell lennie az adatoknak.

vagy pedig ha elmész asztrológushoz az be tudja pontosítani a születési idődet az életedben történt nagy események időpontjainak segítségével.

tehát pl hozzátartozó halálesete, vagy baleset, vagy diploma megszerzésének ideje, vagy gyermeked születése, vagy egyéb nagy események beszámításával beállítja az asztrológiai képletedet.

az irattárat is azért mondtam mert mi onnan szoktuk lekérni az adatokat.

vagy pedig ha végképp nincs más ötleted akkor menj olyan asztrológushoz aki kérdőasztrológiával foglalkozik, ott nem kell születési dátum a kérdésedhez.

2015. nov. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!