Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok! Titeket csalt már meg...

Lányok! Titeket csalt már meg Skorpió férfi?

Figyelt kérdés

Azoknak a válaszait várom, akik kapcsolatban voltak skorpió csillagjegyű férfival, és probléma volt a bizalmatlansággal. Igaz az, hogy azért ilyen féltékenyek, mert ő maguk remekül hazudnak, és csalják meg társaikat?

3 hosszú kapcsolatom mind skorpióval volt, és mindegyiknél felmerült ez a probléma.



2015. dec. 15. 01:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Igen, sajnos ilyenek a Skorpiók.Markukban tartanak erősen, de a háttérben meg félre kamatyolnak.De nem kell ehhez Skorpió csillagjegy.A férfi ember hajlamos erre.Tisztelet a kivételnek.Ehhez kell a hit, az elhivatottság, az elkötelezettség , a hűség a kedves, a hitves iránt.Ma már ez nincs meg.Nincs katonaság, nincs hit gyakorlás, a családi nevelés laza.A nagy szabadság, szabadosság következménye ez.A szülők is elvállnak, ilyen példát adnak.Ha nem lesz jó majd, lecserélem az asszonyt, vallják sokan.A Skorpió a hazugságot és a rendetlenséget gyűlöli és mindig az vonza, ami tilos.Soha nem lesz törvénytisztelő, becsületes.Legtöbbjük az alkohol rabja lesz.Ő a végletek embere.Ha nyugodalmas családi élet kell neked, ilyen embert kerüld ki.
2015. dec. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
A Skorpió férfi érzelmeket akar látni az arcodon.Vagy sirsz vagy nevetsz.Csinálja a feszültséget és féltékeny, bizalmatlan, ellezőriz, átkutat. ő maga meg önző.A pénzt elveszi tőled és ő kezeli.Szigorú.
2015. dec. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem minden esetben.

Én az exemmel 8 évig szenvedtem ,skorpió volt. Az égadta világon semmi önálló személyisége..a szexben a szenvedély 0 volt , a féltékenységet nem ismerte , beszélni sem tudott a másik nemmel nem hogy hazudni... végül otthagytam.

2015. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Én csak olyan skorpiókat ismerek, akikre semmi tipikus skorpió tulajdonság nem jellemző, se fantasztikus kisugárzás, se szenvedély, semmi.

A megcsalás úgy alapban szinte minden kapcsolatban felmerül, függetlenül a jegyektől.

2015. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Apám skorpió. Sose volt probléma a házasságával. Azóta együtt vannak boldogan, most már 25 éve. Egyszer se volt félre lépés.


Ennyit a csillagjegyekről.

2015. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nem csillagjegy függő
2015. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Olyan ragaszkodók és mély érzésűek, mégis annyi mindent tudtam meg, amit a hátam mögött csináltak. És "menőznek" vele, hogy nekik mekkora erejük van.

Az más dolog, ha birtokló, féltékeny és önző. Addig, amíg ő maga hűséges és szeret, nincs ezekkel bajom.

2015. dec. 15. 17:11
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem voltam kapcsolatban még Skorpió pasikkal, de az ismerettségi körökben van elég belőlük. Igen, szintén azt látom, hogy a párjukat, feleségüket állandóan meg akarják csal, beszélgetésben lekezelni (annak ellenére, hogy úgy tűnik egyes komoly ügyekben a nőt egyenlő társként kezeli, de közben nem így van), ha az pedig rájön és/vagy hasonlóképpen akar tenni, akkor a Skorpió pasik mesterei az igazán "fodros, fantáziadús" fenyegetéseknek.

Az a gond a vízjegyűekkel, mindhárommal, hogy rendkívül érzékenyek (pedig nagyon keménynek és maagbiztosnak mutatják magukat), s ettől függően döntenek sokszor. Ami pedig szomorú, hogy szintén mindhárom jegy legtöbbször az idegeneknek hisz először, nem a családtagoknak, tehát minden jött-ment pletykát nagyon komolyan vesz és azt vetíti rá a közeli rokonokra. Regényt lehetne még írni a játékairól, de ezek a legfontosabbak.

2015. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

3-as: szexben a Skorpió pasikkal ugyanaz volt a tapasztalatom. Az egyik az előjáték alatt azt ecsetelte, hogy a másik Skorpió haverja milyen gyakran csinálják és hogyan, s nekünk is rá kellene állnunk ugyanolyan gyakoriságra - tehát nem kettőnk élvezete miatt, hanem mások előtt való hencegés miatt. Házibulikon is a haverok segítségét kérte többször, hogy "véletlen" helyzeteket teremtsen egyes enyhe intim pillanatoknak.

Lehet, hogy néha van egy-egy érdekes fogása a Skorpiónak (amelyeket sokszor könyvből olvas), de általában nagyon stílustalanok.

2015. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem,csak zsiráf.
2015. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!