Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti mit gondoltok az iker...

Ti mit gondoltok az iker csillagjegyről és csillágjegyúektől? Ti szivesen lennétek iker csillagjegyúek?

Figyelt kérdés
Horoszkóp,ikrek,csillagjegyek, csillagok
2015. dec. 18. 19:29
 1/7 Adam_Hack ***** válasza:
Én az vagyok. Van valami problémád?
2015. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, azért kérseztem mert én is az vagyok
2015. dec. 18. 19:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem*
2015. dec. 18. 19:44
 4/7 anonim válasza:
Én is ikrek vagyok. Valahol olvastam, hogy megvetik a iker csillagjegyűeket, de szerintem ez hülyeség. Alapból nem is hiszek az ilyenekben, de nem gondolnám, hogy attól én vagy bármelyik más ikrek csillagjegyű ember kevesebb lenne, mert ez a csillagjegye. Aki hisz ebben az higgyen, de én nem gondolnám, hogy ezért bárkit is meglehetne vetni.
2015. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy aki az alapján akar megítélni, hogy mi a csillagjegyed, azt magasról le kell sajnálni, hidd el, ilyen emberek véleménye semmilyen tekintetben nem mérvadó :D


Én is ikrek vagyok, bár van egy pár rossz szokásom nekem is, de érdekes módon egyik sem az, amiket az ikrekről szoktak állítani...

2015. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Csillagjegyek nem léteznek. Teljesen máshol van a Nap a valóságban ahhoz képest, amit az asztrológusok állítanak - persze a Nap helyzetének amúgy sem lenne semmi szerepe.


Egy csillagKÉP egy emberi találmány, az alakzat csillagai nem feltétlenül vannak fizikai kapcsolatban, csak innen látható az a "kép", máshonnan mást mutat, s ráadásul nem is állandó, mert a csillagok - bár igen lassan - mozognak.


A konstellációk és a földi történések között nincs fizikai, logikai sem tapasztalati összefüggés.

2015. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fish1 ***** válasza:

Nem csillagjegyek alapján alkotok véleményt emberekről.

Nem, nem lennék szívesen se ikrek, se más, mert egy ember, amikor leszületik a Földre, nem véletlenül abban az időpontban jön, amikor jön. Szerintem ennek szerepe van abban, hogy hogy és miként fogom teljesíteni az "életfeladatomat", mert bizonyos csillagjegyek más és más tulajdonságokkal bírnak.

2015. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!