Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek igaz hogy az iker...

Szerintetek igaz hogy az iker csillagjegyűjek sohasem lehetnek boldogok?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy mindkét oldaluk mindig mást akar ezét sohasem lehetnek boldogok

2015. dec. 18. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A két oldalt nem valódi két oldalnak kell tekinteni. Az hazugságot, vagy skizoid zavart jelentene. Sokkal inkább a könnyed váltást kell érteni alatta a különböző nézőpontok között. Ha valaki egy természet adta könnyedséget, és több nézőpontot jól ki tud használni, akkor akár roppant empatikus, mégis életvidám ember lehet. Ha az ikrek(ahogy más jegyek is) boldogtalan, annak nem az az oka, hogy ikrek jegyben született, hanem az, hogy hibásan vezeti az életét. Ugyanúgy adott minden lehetősége a boldogságra, mint mindenki másnak.
2015. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
nekem van egy ikertesóm, de mégis boldog vagyok nagyon néhanapján valamikor...
2015. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szóval miatta nem vagyok boldog? Hogy a frász essen belé!
2015. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden ember lehet boldog, ez nem csillagjegytől függ :)
2015. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igazam volt, boldogabb vagyok mióta megvertem a tesómat. :)
2015. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Senki sem lehet boldog, ha elhiszi, hogy sosem lehet boldog - és a fenti hite szerint él!

Ha ezt teszi, nem is lehet, meg ugyan minek is lenne, hiszen akkor hite inogna meg.

2015. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez baromság.
2015. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!