Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért önzőek a Bak csillagjegy...

Miért önzőek a Bak csillagjegyű emberek?

Figyelt kérdés
Többszörös olvastam itt gyakorin, hogy több ember véleménye szerint a Bak csillagjegyű emberek többsége önző. Én sok Bak jegyű embert ismerek, jó véleménnyel vagyok róluk, de az még egyikről sem jutott eszembe, hogy önző lenne. Akik ezt gondolják róluk, azok miért? Szerintetek miben nyilvánul meg az önzőségük?

2015. dec. 20. 16:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*Többször
2015. dec. 20. 16:23
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Mert kétbites agyúak és elhiszik hogy a horoszkóp határozza meg az emberi jellemet.
2015. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jaj Istenem, megint kezdődik. Na akkor most leszögezném, hogy az ilyen fajta válaszokra rohadtul nem vagyok kíváncsi! Aki nem hisz a csillagjegyekben meg az asztrológiában az mi francért ír az ezzel kapcsolatos kérdésekhez? Miért nem görgetitek tovább? Miért jó nektek, hogy minden ilyen kérdéshez odaírjátok, hogy mekkora egy idióta a kérdező? Mi örömötök származik ebből most komolyan? -.- Annyira idegesítő ez már. Ha szerinted hülyeség, akkor haladj tovább, nyilván nem az ilyen válaszokra vagyok kíváncsi, hanem olyan emberek válaszára, akiket szintén érdekel ez a téma. Nem értem mégis miért jó az asztrológiaelleneseknek ez, ettől szebb lesz az életetek vagy mi a franc? Nem érdekel, hogy ki szerint hülyeség és ki szerint nem, szerintem igenis van benne valami és kész, pont nem érdekel, hogy te ez miatt hülyének tartasz, de akkor rendezzétek ezt le magatokban fejben, hogy: "Úristen, mekkora gyökér, hogy ilyesmit bevesz az idióta csillagászoknak!" De ezekkel a válaszokkal csak felidegesítitek az embereket. Mégis hogy kerültök ebbe a kategóriába, ha szerintetek hülyeség? Menjetek olyan kategóriába, ami érdekel titeket és kész, nem kell itt osztani azt észt. Annyira felidegesítenek ezek a válaszolók, de komolyan.
2015. dec. 20. 16:56
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem vettem észre, hogy önzőek lennének, pedig jó pár bakok ismerek, van rokonságban is.Ha ajándékoznak például, akkor nagyvonalúak, ha van nekik valami, akkor adnak, szívesen segítenek ha tudnak bármiben, általában lehet rájuk számítani.Bár többségüknek van egy "kucséber"oldala, szóval tudnak és szeretnek is üzletelni, na ott jó velük vigyázni :D

De amúgy nem önzők.

2015. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

Pedig ennél pontosabb választ erre nem kaphatsz! Aki szerint a Bak ilyen, az Oroszlán meg amolyan, stb, az minden egyes esetben csak egy beskatulyázás horoszkóp alapján, ennyi.

Mert valaki egyszer ismert pár embert, aki x csillagjegyű volt, az alapján leírt egy általános jellemzést, a sok birka meg ismételgeti, és ítélkezik ez alapján. Te magad is írod, hogy a saját véleményed alapján is mennyire nem stimmel valami az általános közvélekedéssel!

2015. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Vannak Bakok, akik valóban azok. Felszínesen beszélnek egyes dolgokról mások előtt, amikhez titokban vonzódnak. Sok Bak embert ismertem, nagyon kevés volt közöttük olyan, akik valóban kedvesek voltak, és nem önzőek. Képesek kifelé azt mutatni, mennyire jó lelkűek, de ha az érdekük úgy kívánja, megforgatják benned a kést - nagyon sokuk ilyen sajnos. Nem tudom, ismered-e a Babonások, kártyavetők kézikönyvét, de ott részletes leírásokat találsz a csillagjegyekről, ha érdekel, nézz utána :)
2015. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek önzőek, nem a bak csillagjegyűek.
2015. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Én pl. bak vagyok.

Szerintem nevelés, és a környezet kérdése.

Nem mondanám magam kifejezetten önzőnek, de így névtelenül ha őszinte akarok lenni, volt már rá példa.

2015. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Pedig pontosan ígyvan, önző disznók mind egy szálig. Bezzeg ha egy nappal későbben születtek volna, most az összes csupaszív ember lenne.


Nade kérdező, megnézted, hogy mit írtál a kérdésbe? Azt mondod, a horoszkópbuzzancsok szerint önzőek, de az életben meg azt látod, hogy nem. Akkor felteszem a 20 Forintos kérdést: ki a hülye?

2015. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem a horoszkópbuzzancsok szerint önzőek, itt gyakorin írta több ember, hogy szerintük azok. A "horoszkópbuzzancsok" jellemzése illik a Bak ismerőseimre. :)
2015. dec. 20. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!