Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos csillagjegyűek! Ti is...

Kos csillagjegyűek! Ti is vonzzátok a Bak csillagjegyű embereket?

Figyelt kérdés

2015. dec. 26. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól kijövök velük, szimpatikus vagyok nekik, de hosszú távon nem tudnám elviselni a pesszimizmusukat és tehetetlenségüket.
2015. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nem is értem.
2015. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem, a csillagjegy baromság.
2015. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem vonzódom a Bakokhoz !
2015. dec. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kos férfiként pár hete találkoztam egy bak jegyű hölggyel. Ismerkedési fázisban vagyunk. Tény, hogy igaz a leírás, miszerint a bak jegyűek nem igazán hevesek a szerelemben, inkább mély érzés és lassú víz partot mos verzió van. Úgyhogy kosként igen komolyan visszafogom magam, de a jó kapcsolat érdekében teszem. Amíg nem kapok pozitív jelzést egyértelműen, addig nem erőszakoskodom, nem akarom azzal elrontani, hogy pasi legyek, aki "na ez is csak szexet akar" :)
2015. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem sok bakkal futottam össze életem során (talán ez sem véletlen), de akiket ismerek, azokkal nem vagyok valami jó viszonyban. Teljesen másmilyenek vagyunk. Volt egy alakuló, flörtölgetős kapcsolatom egy bak sráccal, hát... én nagyon gyorsan meguntam. Túl szigorú, akadékoskodó, reális. Én nála sokkal hevesebb, érzelmesebb típus vagyok, nekem kell a szenvedély, az izgalom. Hasonló volt egy szűz exemhez, akivel szintén ez volt a problémám.

Kos nő, 22

2015. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, és mint utólag megtudtam, ő sem volt oda értem: beképzeltnek, nagyszájúnak, hiperaktívnak tartott.

Na, ez egy tipikus bak véleménye egy tipikus kosról. :)

2015. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, aki kos srácként bak nővel kapcsolatépít.


Szóval ő is kissé fellengzősnek tart engem, azt mondja hogy jó fej vagyok, de pl a külsőm, a testbeszédem alapján soha nem állt volna velem szóba, mert hogy állítólag azt sugárzom kifelé, hogy "olyan laza vagyok, hogy majd szétesek".

És valóban nem egy túlzottan szenvedélyes típus.


Viszont: nagyon gondoskodó, figyelmes, egyszer mondtam még a legelején, hogy szeretem a lazacot, azzal várt ebédre. Nagyon odafigyel és megjegyez mindent.


De mondom, még az elején vagyunk, lehet ebből még bármi :D

2015. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!