Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csillagjegyű pasik jók...

Milyen csillagjegyű pasik jók az ágyban tapasztalataitok szerint? Írnátok pár szót arról, hogy miért jöttek be nektek?

Figyelt kérdés

Köszönöm szépen a komoly válaszokat.

Asztro ellenesek ne fáradozzanak, úgysem vesszük őket figyelembe ;)



2015. aug. 17. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Pedig semmi nincs abban, ki milyen csillagjegyu. 6ffival fekudtem le, ebbol 4 halak volt. 1 gyenge, 2 atlagos, 1 pedig szenvedelyes, vad. A masik 2 : nyilas- onzo, skorpio- unalmas.
2015. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
"Köszönöm szépen a komoly válaszokat.":D :D LOL
2015. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Én iker vagyok és jó vagyok.

Szívesen!

2015. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

megelőztél, én is ezt akartam írni! az ikrek a jók :D

21F (szűztelenítésre váró kanos, odaadó, vad, szenvedélyes személy)

2015. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 ktk312 ***** válasza:
81%

Lol 4-es

Ikrek vagyok én is és ha nem nagyképű dolog ezt mondani jó vagyok xd barátnőm skorpió tényleg kicsit unalmas, de 3-4 orgazmusa egy együtt lét alatt minimum van. 30 perc alá nem igazán adunk...

2015. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Haaaat eddig a legjobb egy Szuz volt, ezt kovette az Oroszlan es a halak.


A rak szexben abszolout nem jon be, en nyilas vagyok es jelenleg egy Iker pasival flortolunk ezerrel:-))

2015. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
A barátom Nyilas. Tényleg kicsit önző, de inkább játékos, kedves, nyitott. Akárhol, akármikor benne van a dologban, viszont könnyen magára veszi a visszautasítást, kritikát. Ha elhanyagolod vagy csak valamiért már nem vagy elég érdekes számára, akkor bizony máshol kezdi keresni a kielégülést. Ha azonban sikerül elcsavarnod a fejét, nagyon jó rabszolgád lehet az ágyban.
2015. aug. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Skorpió... egy igazi szadista állat :D Könyörtelen, domináns, fantáziadús, férfias és szenvedélyes
2015. aug. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nagyon vegyesek a tapasztalataim azonos csillagjegyű férfiak szexualitásával kapcsolatban, úgyhogy szerintem nem ezen múlik.
2015. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mint ahogy a válaszokból is látod, teljesen eltérő, kinek melyik jön be.

Én kos vagyok, általában a tüzes jegyekről azt mondják, jók az ágyban, mégis a skorpiókkal volt eddig a legjobb.

A szűzzel nevetségesen rossz volt.

Úgy gondolom, ez függ attól, hogy neked mi a csillagjegyed.

2015. szept. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!