Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vízöntők miért tartják...

A vízöntők miért tartják magukat annyira különlegesnek?

Figyelt kérdés

vagy mások őket? Mindenhol azt látom, hogy a vízöntők milyen egyediek, különlegesek. Egyik oldalon ebbe ütköztem: "Mi vagyunk a legkevesebben, de annál különlegesebbek vagyunk" Ez egy vízöntő oldalon volt. Meg egy csomó ilyen vízöntő mániás vízöntő van. Van egy ismerősöm akinek vízöntő jel a profilképe és a vízöntőkről posztol. Más jegyeknél ilyet nem tapasztalok. Hogy hogy csak a vízöntők ilyenek és miért?

Ha már a vízöntő havában vagyunk, jól jön egy ilyen kérdés



2016. jan. 25. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Mindenkinek van egy ezoagymosott ismerőse aki a jövőről álmodik és csodatevő kristályokat szarik.

Az én ilyen ismerősöm pl bika.

Horoszkóptól független dolog, hogy valaki egy egomán barom.


Olyan ismerősöm is van akinek a gyereke a mindene, a másiknak a kutyája és stb. Attól még nem könyvelem el az összes kisgyerekes szülőt, vagy kutyatartót idiótának.

2016. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2016. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Én pl vízöntő vagyok és egyben Atlantisz egykori császára és Kleopátra is voltam. Nemrég földönkívül születtem is és most ezért ember vagyok. Különleges indigó
2016. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ozmium42 ***** válasza:
Én pedig rák vagyok, és mindenki csak az azonos nevű betegséggel foglalkozik :(
2016. jan. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Én vízöntő vagyok és különleges vagyok, mert nem érdekel ez az egész :D
2016. jan. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Én vízöntő vagyok.

Kevesen tényleg kevesen vagyunk de ez nem azért van mert különlegesek vagyunk, hanem mert télen ugyebár hideg van alapvetően és hajlamosabbak vagyunk ilyenkor többet összebújni szerettünkkel és ha kiszámolod ebből eredendően nem januárban fog egy baba foganni. De egyébként ha érdekel és nagy facebookos vagy esetleg, akkor nézd meg ismerőseid közül mennyien mikor születtek és vonj abból átlagot. Én ha ez alapján nézem, bár ez sem mérv adó akkor az én 297 ismerősömből csak ismétlem csak 4-en születtek vízöntőként velem együtt. Míg mondjuk mérlegnek meg 57-en. De szűz, oroszlán és skorpió is sok van.

Hogy különlegesek vagyunk azt nem tudom, annyit tudok hogy én elég egyedi vagyok külső és belső szempontból is, amit rendszerint megemlítenek.


21/F

2016. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, ez rosszul esett. Én vízöntő vagyok, nem tartom magamat nagyra, sőt...

Csak azt gondolom, mi vagyunk a legkevesebben. És ezt nem értem miért kell kiszínezni azzal, hogy egoisták is vagyunk.

2016. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy egoisták, mert az az oroszlán. Csak annyi hogy különlegesnek tartják magukat, vagyis nem átlagosnak
2016. jan. 31. 21:57
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Azèrt tartják magukat különlegesnek mert azok! ;) :D
2016. febr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8 Változik. A húgom oroszlán, és kicsit sem egoista.

Én pedig vízöntő, és mások szerint vagyok különleges.

2016. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!