Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók. Számotokra milyen...

Skorpiók. Számotokra milyen az ideális partner?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés kizárólag a skorpió csillagjegyű emberekhez szól. Aki nem hisz az ilyesmiben, vagy nincs tapasztalata, az ne válaszoljon, és ne tegyen megjegyzést.

Szóval van egy lány akivel barátok vagyunk, és skorpió a csillagjegye nekem pedig ikrek és úgy érzem több van közöttünk...Még nem jöttünk össze. Valami tanácsot tudnátok adni? Hogyan mondjam el neki, vagy tudassam vele? Milyen programot szervezzek? Milyen az ízlésük? ( Jó tudom, ez nem horoszkóptól függ, de csak van valami közös pont, ami jellemző rátok skorpiókra ) Milyen számotokra egy ideális partner? Mit vártok el a másiktól egy kapcsolatban? Mit nem szerettek egy fiúban / lányban és mit szerettek? Milyen ne legyen, és milyen legyen? Egyébként a barátságban nagyon irányító, én azt vettem észre, meg még azt, hogy ő az össze tartó kapocs, bár mindig azt mondja, hogy : Egyszer az lesz amit te akarsz, egyszer pedig az amit én akarok. Ehhez képest mindig az van amit ő akar. Mindig elő kell állnom valami újjal, valami izgalmassal, ezt tudom. De mivel? Ötletekre, tapasztalatra, illetve a fenti kérdésre lennék kíváncsi.



2016. márc. 23. 19:26
 1/9 Karenjeans87 ***** válasza:
A skorpió szereti a kíhivásokat, nem szabad rögtön megnyílnod neki, csak fokozatosan, bosszúálló típus ezért jaj ha magadra haragítod. Nagyon szenvedélyes az ágyban, kisérletező kedvű. Szeret utazni, valami rejtélyes helyekre, pl. romantikus ha kisebb nyomokat kell keresniem s rátalál egy apró ajándékra, amely kézzel készített, így tudja gondoltak rá. Szereti a piros színt, a társaság központi alakja. Szeret szerepelni, s flörtölni.Szereti a humort, az őszinteséget, féltékeny, nem bírja, ha elárulják, akkor begubozik, s elbújik a csigaházába.Mindig aktív szórakozási lehetőségre kell gondolni. Szeret küzdeni, pl a küzdősportok, extrém sportok nyerőek lehetnek.
2016. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Karenjeans87:

Ezért nem hiszek a horoszkópokban.

Skorpió vagyok, és a töredéke igaz rám az általad leírtaknak. De bárkiről, ha ennyi jellemzőt írok, abban lesz "találat".

Pld. egyáltalán nem a piros a kedvenc színem ( fekete és lila), kifejezetten utálom a küzdősportokat, az extrém sportokat felesleges kockázatkeresésnek tartom. 30 éve vagyok a párommal, 28 éve vagyunk házasok, semmi igényem a flörtölésre, és régebben sem volt. Utazni kifejezetten rühellek. Bosszúálló pont az egészséges szintig vagyok - attól függ ki és mivel árt nekem, bánt meg, és hogy az szándékos volt-e. Ha kell könnyen megbocsátok, a bosszú akkor motivál, ha úgy vélem, hogy ezzel elejét tudom venni a hasonló eseteknek.

Valóban féltékeny vagyok, szeretek szerepelni. Viszont az aktív szórakozás helyett sokkal többet jelent egy jó könyv, vagy film.


Kérdező:

Tudom, hogy azt írtad, hogy aki nem hisz ebben, az ne válaszoljon. Azért válaszolok mégis, hogy gondolkodj el azon, hogy talán nem ilyen alapon kell egy embert megismerni/ megítélni.

Ha azt írom, hogy én szeretem a minimál dizájnt, szeretem Vonnegut könyveit, utálom az édességet, szeretem a pacalt, utálom a pörgést, és egy nagy bulinál többre értékelek egy csendes itthoni estét - attól még a te szintén skorpió ismerősöd lehet ennek a teljes ellentéte.


Talán így jobban belegondolva ( a családban három skorpió is van), az egyetlen közös a domináns szerepre való törekvés, mind magánéletben, mind munkában.

2016. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Skorpió vagyok, nő, én a normális, nem balf..sz jellegű pasikat szeretem. Legyél talpraesett, ha valami zűr van, oldd meg, ne a nőre várj. Pl. eltévedtek, akkor ne a nő kérjen útbaigazítást, ne neki kelljen a pincértől megkérdezni, miből áll egy kaja, vagy kérni, hogy adjon már egy jobb asztalt stb.


Programból sok mindent szeretek, engem boldoggá tesz az állatkert, a borozgatás, egy jó kiállítás, mozi, színház is. De a gokartozás, lövöldözés is jöhet, korcsolyázás is és hasonlók. Szerintem az egy jó dolog, amit a lány mondott, hogy egyszer te válassz programot, egyszer ő. Nálunk is ez van, egyszer a pasim programjára megyünk, máskor az enyémre, többnyire mindkettőt tudjuk élvezni. Hétvégén nagy házibuliban voltunk az ő barátaival, azelőtti hétvégén állatkertben Bécsben. Ha utazunk egyszer én választok úticélt, egyszer ő, ez is így volt eddig.

2016. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos, hogy védelmező típus legyél
2016. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok skorpió, de eddig azt láttam, hogy a skorpió pasik konkrétan vadásszák a kellemes tekintetű, kicsit naívabb, vagy félnaív nőket, főleg olyanokat, akik szerintük nem okosak, mert azt nem viselik el. A skorpió férfi mindenképpen irányítani akar.

A sok rossz tulajdonságuk mellett egy valamit tisztelek bennük: az érzelmeik rendkívüli tisztaságát párjuk és családjuk felé. Ha valakit hasonló tisztának látnak, aki nem stratégiázik, akkor azt nagyon megkedvelik. Ritka a többi jegynél ez a tulajdonság, sajnos.

2016. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elmúlt három pasim Skorpió volt, én is Skorpió vagyok. Szerintem nem vadásznak buta, naiv lányokra, mindegyik kimondottan egyenrangú partnert keresett.
2016. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Skorpió lányoknak általában a talpraesettség fontos, hogy minden helyzetben feltaláld magad, életképes legyél. Ezen kívül kicsit féltékeny típusok, szóval tudd ezt kezelni.
2016. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A többi bolygóállás is számít (pl Mars Vénusz, Hold állása a képletben), mégis nagyon erősen számít, pl statisztikák szerint függ a csillagjegytől hogy pl bűnözők közül ki milyen bűntényre lesz hajlamos vagy egy ember szexualitásához való viszonyát stb.



Az alap dolog hogy vízjegy.. Tehát érzelmi beállítottságú emberekről van szó.. Ezt szerintem érdemes figyelembe venni, de nem úgy mint pl a halak, mert egy skorpió póker arcúnak, teljesen nyugodtnak tűnhet a felszínen, miközben belül forrongó érzelmek áramlanak, de ezt csak akkor veszi észre a környezete ha a skorpió is úgy dönt ugyanis nagyon jól el tudják rejteni az érzelmeiket, titkokat is nagyon jól tudnak tartani amúgy, ebben kissé az ikrek ellentéte mert ők fecsegősebbek, de tényleg a többi bolygóállástól is függ nagyban, sőt a részletes kínai asztrológia talán pontosabb néha, de az meg teljesen más rendszer.

Az adott szó számít nekik.. meg persze egy normális kapcsolatban amúgy is számít a hűség őszinteség stb, de ha bízik benned akkor avval nem lenne jó játszani, érdemes megbecsülni.. (bosszúállás nem minden esetben van, lehet az is pl hogy egyszerűen minden kommunikációt megszüntetnek és nem lesznek többé a másik társaságában ha túl vannak valakin)

Írod hogy az van amit ő akar, viszont egyben nagyon intuitívak is, szóval sokszor előbb megérzik mint a többség, hogy mi lehet jó döntés tehát ha nem ellened szól egy döntése akkor érdemes is lehet hallgatni rá. Ha közel engedett magához tehát pl barát vagy pár vagy, akkor mindig lehet számítani egy skorpióra, és szerintem az is jellemző rájuk hogy ha bajuk van akkor perpatvart rendezhetnek négy fal között, hogy megoldják, de nyilvánosan nem, hanem mindig megvédik azokat akik közel állnak hozzájuk.

Az is igaz hogy a talpraesett, erős embereket szeretik + maguk körül ilyeneket szeretnek, de az tűnt érdekesnek nekem - ami másoknak is - hogy sokszor nagyon jó kapcsolatok a halak skorpió páros, a halakról meg köztudott hogy nagyon érzelmes, érzékeny sebezhető jegy, de végül is érthető, egymás érzelmi világára rá tudnak hangolódni és a halak védve érzi magát egy stabil skorpió társaságában.. de ez nem a kérdésedhez tartozik.

Szóval szerintem arra figyelj hogy az érzéseit ne bántsd meg és hogy te magad is mutasd ki néha a meghittebb vagy érzelmesebb oldalad neki, a kézzel készített ajándék tényleg jó ötlet lehet... vagy ami az érzelmeket kifejezi számára.

Konkrét programokat senki nem tud ajánlani, bár vannak általános leírások neten erről is, ha érdekel a téma akkor olvashatsz erről és ha másra nem arra jó hogy összehasonlítsd hogy valóban így van e :D de inkább hangolódj rá és figyelj arra hogy mi tetszik neki, mihez van kedve, stb, tehát ami az ő személyiségéről árulkodik.


(az sem ide tartozik amit valamelyik előző írt, hogy a skorpió pasik vadásszák a naív meg butácska nőket... szerintem félre értés ez mert lehet hogy először egy érzelmes vagy érzékeny ember naivnak tűnik sokaknak, a skorpió pedig maga is "érzés alapú", tehát pl lehet hogy egy tiszta szemű, érzékeny emberről megérzi a skorpió hogy benne bízhat vagy ilyesmi, míg egy kívülállónak naiv nőnek tűnik, de valószínűleg ennek a kívülállónak nem lesznek olyan jó radarjai mint egy skorpiónak, ő többet megérez vagy felfog egy emberből mint a felszín vagy mint az aki csak butácska nőnek látja, de ez nem baj hisz mindenki más, de az intuíció és az érzékenység a vízjegyekre jellemző ált.. függően a többi bolygótól, sokféle van minden jegyből)

2016. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én skorpió és a volt barátom nekem úgy mondta el h elhívott lovagolni mert tudta rólam h a lovaglás nagyon ellazít és õt is. Egész idõ alatt csak úgy beszélgettünk ahogy szoktunk majd kezdett sötétedni és a lovakat bevittük az istállóba rendbe raktuk õket mikor elindultunk haza lassan megfogta a kezem és megkért h várjak egy kicsit mert fontos dolgot szeretne mondani. Kb 5 percin álltunk egymással szdmben csendben majd átkarolt és közelebb húzódott. Egy kis idõ múlva oda súgta a fülembe h "Szeretlek" erõsebben ölelt és megkérdezte h én mit érzek iránta én azt mondtam h mindig is tetszett. Szóval az a lényeg h vidd olyan helyre ahol mindketten el tudtok lazulni és utána lassan próbálj közelebb kerülni hozzá. Remélem segítettem. 😉
2016. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!