Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ütköző horoszkópok. Jel vagy...

Ütköző horoszkópok. Jel vagy véletlen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki pár hónapja bókolgatott, azonban akkor elutasítóan viselkedtem. Egy ideje viszont megkedveltem és próbálok jeleket küldeni... Különböző helyeken olvasok horoszkópokat, ma reggel azt írta számomra (Halak), hogy tavasz folyamán fogok bekerülni egy kapcsolatba, egymásra találunk a tökéletes párral.. Nagyon sokszor írtak már ilyet, először jelentéktelennek tartottam. De mikor kíváncsiságból elolvastam a srácét is (Ikrek), azt írták, hogy régóta keresi a partnert, és ez most egy Halak személyében fog eljönni. Lehet benne valami valóság vagy csak véletlen?

18L



2016. ápr. 2. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Elutasito voltal vele egy ideig, szerintem letett rolad. A horoszkopot hagyd, olvass valami normalis dolgot inkabb.
2016. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát ha te horoszkópokból döntöd el, mit kell csinálnod, akkor remélem, egy életre nem áll veled többet szóba. XD
2016. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fish1 ***** válasza:

Ezek a 3 soros horoszkópok a vicc kategória. Teljesen általános dolgokat írnak benne, ami vagy bejön, vagy nem. Valaki a hasára csap és leír valamit, ami eszébe jut.

Ha érdekel az asztrológia, akkor menj egy személyes elemzésre, sok hasznos dolgot megtudhatsz belőle, de ezeket a semmitmondó bulvárhoroszkópokat hagyd a fenébe, mert értelmetlen.

2016. ápr. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja, és ráadásul akármilyen oldalra is mész fel, ugyanúgy értelmetlen baromság marad. :DD
2016. ápr. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!