Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A mérleg férfi tulajdonságai?

A mérleg férfi tulajdonságai?

Figyelt kérdés

A mérleg férfiak milyenek egy párkapcsolatban?

Milyen partnert kedvelnek leginkább?

Nem szeretnek "érzelmeskedni" meg romantikázni?

Köszönöm a válaszokat,horoszkóp ellenesek ne írjanak.:)



2016. máj. 14. 21:15
 1/3 anonim válasza:

A férjem mérleg volt, soha nem mondta Na jö talán még a kapcsolatunk legelején még az udvarlási szakaszba, hogy mennyire fontos vagyok neki, mennyire szeret. Soha nem éreztette velem. Vitáink nem voltak, ha valami nem tetszet neki azt onnan Tudttam, hogy hallgatott nagyokat, de ha mégis 1* 2* előfordult a 15 év alatt hogy veszekedtünk akkor azok nagyon heves viták voltak. Szerette a "szabadságot" nem tudom, hogy megcsalt e, de sokszor járt el a barátaival (horgászni, kártyázni...) de az már nem nagyon tetszett neki (éreztem, de sose mondta) ha én a barátnőimmel mentem moziba stb...

Mikor elhagytam, megváltozott szerelmet valott, bejött a munkahelyemre... egy másik ember lett, olyan amilyenre vágytam csak már későn.

2016. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ezek a pasik mindig szeptember 23. és október 22. között születnek. Na igen én annyira a horoszkópban nem hiszek, szerintem ezen kívül semmit sem mond.

De! A Grabovoj számokról hallottál már itt egy link az alapokról: [link] Itt is szerepel ez a szám: 25122004 Ez segít kérdéseket és problémákat megoldani. Úgy kell használni, hogy felírod egy lapra memorizálod, elmondod párszor amíg meg nem jegyzed.

Ezután szabadidődben ismételgetheted, és érezni fogod ahogy a válasz egyre tisztábban körvonalazódik az elmédben.


De ha konkrétan a pasidról van szó, akkor még jobb ha őt is bevonod. Ha nem vevő rá, az sem nagy baj, éjszaka álmában írd ezzel a számmal a testét egy filctollal. Az is segít ha reggel úgy ébreszted, hogy tiszta erőből az arcába kiabálod a számot (lehetőleg sokszor). Jól meg lehet így ismerni a másikat.

2016. máj. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon tudnak udvarolni és beszélni, de nem mindig érződik a hitelesség. Sajnos szinte minden nőnek udvarolnak, nem csak egynek, érződnek bennük az Ikrek jegy tulajdonságai is.
2016. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!