Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos férfihoz nyilas vagy...

Kos férfihoz nyilas vagy oroszlán nő illik jobban?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 02:41
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Hold és Vénusz hol áll ? Főleg arra vágysz. Egyébként én családomban mérleg és skorpió vált be nekik. Mind legalább 30 éve.
2016. máj. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet csak a napjegy alapján eldönteni. Egyébként a párom Kos, én Nyilas, de önmagában ez nem elég.
2016. máj. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Mindenképpen olyan jegyű nőt válassz, aki elfogadja a sorozatos hűtlenséget.
2016. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Egy társkereső oldal által elvégzett felmérés szerint a kapcsolat sikere nem függ a tagok horoszkópjától.
2016. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ne az csillagjegyeket vizsgáld, hanem őt magát, a természetét, azt pl., hogy mennyire törődik csak önmagával és mennyire képes adni etc.
2016. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

a jegy önmagában nem mond sokat,kell az aszcendens is (vagymi)

én nem igazán értek hozzá,de ha leírod az összes paramétert( szülidő,év,hónap,nap,óra,perc) akkor jövőhétre hozom az elemzést.ingyen

2016. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, aki inkább a lényeges szempontokat nézi egy párkapcsolat kialakítása során. Mondjuk olyasmiket, hogy mennyire van meg az összhang, mennyire hasonló az értékrendetek, mit tartotok lényegesnek egy kapcsolatban, továbbá hogy megvan-e, kialakítható-e a kölcsönös bizalom és elfogadás.

Nem pedig olyat, aki az alapján szelektál, hogy a másiknak mikor van a születésnapja.


Hadd untassalak egy mesével, ami egy ismerősömmel történt meg!

Adott egy fiatal, csinos lány, aki mivel el akarta kerülni a csalódásokat, a lehető legnagyobb figyelmet fordította rá, hogy a fiú, akivel összejön, a horoszkóp szerint a lehető legnagyobb mértékben passzoljon hozzá. Most a huszas évei közepén jár, túl van kb. 15-20 párkapcsolaton, kettőből gyerek is született, és teljesen magányos. Most is lenne, aki elfogadná a helyzetét, és szeretné, sőt, még a kölcsönös szimpátia is megvan... csak a horoszkóp szerint ők borzalmas párt alkotnának, ezért még az esélyt sem érdemli meg... szemben azzal a tucatnyi exszel, akik ugye tökéletes partnerek voltak... a horoszkópok szerint.

2016. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Kedves kérdező. Nagyon jól tudom, hogy egy nőnek nehéz bemagyarázni, hogy amiben ő HISZ, az a valóságtól baromi messze van. Próbáld meg legalább a párkeresés terén elfogadni a következő axiómákat:

1. Ne traktáld a pasit ilyen sületlenségekkel. A férfiak két lábbal állnak a földön, ráadásul ők logikusan, észérvek mentén gondolkodnak.

2. Egy kapcsolat nem attól lesz tartós, vagy jó, ha a csillagok azt jósolják neked, hanem akkor, ha teszel érte, hogy jó legyen! Tesztek érte. Nap mint nap. Ha kezetekbe veszitek az irányítást, és sohasem felejtitek el, hogy a szerelem nagyon törékeny virág, amit folyamatosan gondozni, ápolni kell ahhoz, hogy virágozzék.

2016. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vörösvércse válasza:
Szerintem sokan bemagyarázzák ezt a horoszkópos hókuszpókuszt a tudatalattijukba. Ez valamilyen szinten jó és rossz is. Szerintem is hülyeség ezzel foglalkozni. Én nyilas vagyok, barátnőm bika, ami minden szempontból üti egymást, nézz utána. Én temperamentumos, mindenhová menő, szabadon gondolkodó, minden kiskaput, hülyeséget megtaláló ember vagyok. ő a végletekig a szabályokhoz ragaszkodik és szeret birtokolni engem. Mégis szeretjük a másikat.Rengeteg veszekedésen és majdnem szakításon vagyunk túl 3 év alatt, mégis ragaszkodunk egymáshoz. Mindkét emberben van valami rossz és jó is. Döntsd el, hogy kell-e Neked ő vagy sem. Ilyen egyszerű. Ha érzel valamit iránta, ő is irántad és ezt bizonyítja is, akkor fogadd el annak, amilyen. Akár hülye néha akár nem.
2016. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!