Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt olyan vki aki bak és...

Van itt olyan vki aki bak és rák a párja? Vagy fordítva . És milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi mindketten bakok vagyunk, és egész jól kijövünk egymással.


Állítólag a bak - rák páros nagyon összeillik, ők leginkább egymáshoz passzolnak.

2016. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En csak baratilag elek rakkal es bak vagyok. Rovid tavon minden rendben volt, viszont hossZabb tavon nem mukodik. En azt gondolom, hogy tul erzekeny es mindent magara vesz, elegge hangulat-ember, fontos, hogy mit hogyan fejezek ki, egy pillanat alatt robbanhat. O pedig az gondolja rolam, hogy magamnakvalo es onzo vagyok, es rendkivul makacs. En preciz vagyok es spontan, neki ido mire elkeszul , mindent eltervez elore. Egyebkent eletvidamak vagyunk mindketten, ritkan unatkozunk egyutt es bizunk egymasban, de megorjitjuk mar egymast es parkapcsolatban biztosan nagyobb a turelem, de mi nem tudunk mar egyutt elni, nalunk ez a helyzet.
2016. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Második válaszoló .Köszönöm a válaszod igen ezt én is tapasztaltam .Én bak vagyok és én is megkaptam ráktól hogy önző vagyok . Azt hiszem a szeretet is fontos .Szeretem a rák lányokat szükségem van vmi megoldásra hogy müködjön .Lehet hogy a megfelelő rákal müködne akiben nincs anyi önérzeteség inkább szeretett .
2016. jún. 8. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi rákok tenyleg nagyon erzekenyek vagyunk :D

Emlekszem regen odaig voltam egy bak fiúért. Olyan rideg és elérhetetlen volt, ez a kisugarzas bűvölt el a külsején kívül. Mindig arra gondoltam h en lehetnék az aki felolvasztja a jeges szívét :D

2016. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazabol van h neha neha még belegondolok h mi lenne ha.... :D
2016. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Priváát te lettél volna aki felolvassza a szivét .Én bak vagyok nehezen engedek magamhoz másokat közel .De a rák lány szeretete felold persze kell egy kis idő hozzá de utánna ... :-)
2016. jún. 11. 16:45
 7/8 anonim válasza:
Én rák nő vagyok, volt párom bak. Egy ideig rózsás és tökéletes volt minden, de egy idő után unalmassá vált. De ez emberfüggő is :) A vége felé már szinte szexuális életen kívül semmi mást nem csináltunk. Azt is meguntam. Én kicsit mozgósabb vagyok, társasági ember. Nagyon szeretett engem, és én tiszteltem őt, tovább kellett állnom. Ha te is mozgósabb vagy, és rák horoszkópú, hozzád egy skorpió vagy oroszlán illik a leginkább.
2016. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utanam is jott egy bak pali evekig persze voltak kozte neki es nekem is kapcsolata de engem sosem fogott meg igazan, nagyon anyagias, ontelt szemelyisege volt raadasul szeretett volna kodositeni meg igy ilyen megjatszott lapokat kirakni pont nekem akinek skorpio az aszcendense meg a rakon felul pillanatok alatt at lattam rajta es kesobb mar inkabb csak arra ment ki nalam a jatek h letorjem a szarvat mert egy rosszindulatu ember volt. De ez csak egy bak akit ismerhettem.

Futolag volt tobb bak de bennuk annyi kozoset ismerhettem meg h anyagiasak. De nagyon......


Rak no

2019. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!