Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valóban igaz, hogy a ganoderma...

Tóth_Lajos kérdése:

Valóban igaz, hogy a ganoderma a modern betegségek ellenszere?

Figyelt kérdés
A ganoderma minden betegség esetén hatásos lehet-e.

2012. aug. 2. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Sok mindent tud, de ez nem egy olyan csodaszer, amely a betegsgeket A-tól Z-ig leküzdi.
2012. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy kevésbé egészséges ember számára a ganoderma az emberi test leggyengébb, legerőtlenebb részére is hatással van. Egy beteg ember esetében gyökerénél ragadja meg a problémát, és lehetővé teszi a felépülést. Ha egy beteg szervezete különösen jól reagál a ganodermára, az olyan, mintha egy szabadalmaztatott gyógyszer a maximális hatást váltaná ki. Tény, hogy eddig senkinél nem tapasztaltak olyat, hogy negatív hatással lett volna a páciensre vagy esetleg elégtelen eredményt nyújtott volna.
2012. szept. 17. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Igaz, nekem, és a családi körömben mindenkit kigyógyított mindenféle betegségekből! Ez egy csodaszer!! Én, és családom állandóan használjuk, és azóta minden rendben van az egészségünkkel, és minden mással is! Jobban bírom a munkát is, és szinte nem fáradok el! Tuti biztos szer! Melegen ajánlom!!!!!!!!
2012. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akik többet szeretnének megtudni a ganoderma gyógyhatásairól, annak ajánlom figyelmébe a következő linket: [link]
2012. szept. 24. 12:25
 5/8 anonim válasza:

Nagyon sok a reklám a válaszokban.Ami mindenre jó az gyanús.

A google barátunk sokat tud.Én is szívesen olvasom a saját tapasztalatokat.

2012. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
71%
Én úgy tudom, azért jó ''mindenre'', mert immunerősítő hatása van.
2013. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
76%

Szerintem a kérdező , felelt a kérdésére.Annyi csodaszer van

és mindenki pénzt akar.

2013. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 babikusz válasza:
44%
Nem azèrt jó mindenre mert immunerősítő hatása van! Nyilván ez is sokat számít! Hanem azèrt mert a betegsègek azèrt alakulnak ki a szervezetünkben mert valamelyik sejtünk legyengül vagy nem fejlődik tovább! A ganoderma a sejtekre hat ès gyökerènèl ragadja meg a problèmát! Továbbá másfèlszeresère növeli a vèr oxigèn szintjèt! Kèpes a szervezet normál működèsèt helyreállítani ezèrt jó minden betegsègre! Az sem mindegy milyen ganoderma mert van a piacon sokfèle 100%tisztaságú! Viszont itt sem mindegy melyik! Az Organo Gold termèkei 11legkiválóbb minősítèst megkapták nem hiába! Hasonló termèk nincs a piacon! Egyedül ez a cèg ami a gomba termèszetes èlőhelyèn termeszti ès kivárja a megfelelő èrèsi folyamatot ellenben a laboratóriumokban termelt pár napos èrlelèst elősegítő szerekkel amivel a gombát termeszik! A youtubon dr.divèki gábor organo gold termèkek-re ad választ!
2016. febr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!