Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy 1967. 09.20. án született...

Egy 1967. 09.20. án született nőhöz, (szűz/kos) - ugyanakkor illik rá a saját asztrológiai vonásai, - mi illik a legjobban, mely aszcendensű és napjegyű férfi?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 13:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
már kérdésnek sincs semmi értelme. Semmilyen összefüggést nem tár fel. A csillagok állása semmiben nem befolyásolja az ember jellemvonásait. Azaz a kérdésedre a válasz: Egy rendes ember illik a legjobban, aki tiszteli és szereti.
2010. ápr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó egy igen tudatlan és földhöz ragadt ember...

igenis befolyásolnak a csillagok!!

Persze nem csak és kizárólag ezek alapján kell dönteni.

2010. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kicsit régi a kérdés, de eléggé sértő az utolsó válasz...


De akkor én is így: Kedves őskőkorban ragadt primitív válaszoló, nem tudom, miért kell a tények logikus magyarázatát földhözragadtságnak nevezni, pláne úgy, hogy azon kívül, amit egy bedrogozott jós mond(ez így igaz, hidd csak el), semmi nem utal arra, hogy ebben az egészben 1 csöpp igazság lenne.

Ezt az egészet hiszékeny, ráérő és képzetlen öregasszonyok számára találták ki, hogy a napi pletykát(hogy a Mari meg a Józsi nem illenek össze) alátámaszthassák.


Ennyi, ez viszont szívből(pontosabban limbikus rendszerből, hogy még inkább a földhöz ragadjak)

2010. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

már kérdésnek sincs semmi értelme. Semmilyen összefüggést nem tár fel. A csillagok állása semmiben nem befolyásolja az ember jellemvonásait. Azaz a kérdésedre a válasz: Egy rendes ember illik a legjobban, aki tiszteli és szereti.



Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-16 08:21

Kedves utolsó egy igen tudatlan és földhöz ragadt ember...

igenis befolyásolnak a csillagok!!

Persze nem csak és kizárólag ezek alapján kell dönteni.


Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:35

Privát e-mail a válasz írójának

Kicsit régi a kérdés, de eléggé sértő az utolsó válasz...


De akkor én is így: Kedves őskőkorban ragadt primitív válaszoló, nem tudom, miért kell a tények logikus magyarázatát földhözragadtságnak nevezni, pláne úgy, hogy azon kívül, amit egy bedrogozott jós mond(ez így igaz, hidd csak el), semmi nem utal arra, hogy ebben az egészben 1 csöpp igazság lenne.

Ezt az egészet hiszékeny, ráérő és képzetlen öregasszonyok számára találták ki, hogy a napi pletykát(hogy a Mari meg a Józsi nem illenek össze) alátámaszthassák.


Ennyi, ez viszont szívből(pontosabban limbikus rendszerből, hogy még inkább a földhöz ragadjak)


Nos, ha már primitívségről van szó...az a bizonyos válaszoló azt írta, hogy SEMMI értelme a kérdésnek és SEMMIBEN sem határoznak meg a csillagok minket.

Ad 1: Hogy ő nem hisz benne az egy dolog, de attól még nem azt jelenti, hogy igaza is van.

Ad 2: Ha nem jártas a témában minek ír???


Úgyhogy ha ennyire egyetértesz vele, akkor fogd kézen és húzzatok ki ebből a kérdésből,mert közötök nincs hozzá!

2010. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy bemásoltam mind...
2010. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
De, igenis befolyásolnak a csillagok mindenkit, ezért van pl-ul az hogy külbözőek vagyunk és különbözőek a vágyaink, jellemeink stb.. én hiszek az asztrológiában, valamilyen szinten !
2010. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sajnos azonban itt ismét a "hívők" irracionalitása üvölt ránk. 1., Azért nem hisz, mivel teljességgel megcáfolható

2., Rendben elhúzok, nincs értelme vitázni olyannal, akinek nincs kritikai gondolkodása, hanem csak elhiszi, amit neki mondanak.

Ez a most utolsó válaszoló is bizonyítja. Aki szerint a vágyaink azon múlnak, hogy miként látunk egy több millió fényévre lévő objektumot(ami már rég nem ott van, vagy esetleg már megszűnt létezni), annak tényleg kritikán aluli az agytevékenysége.

2010. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Jaj...nem tudom ki vagy kedves racionális válaszoló, de nagyon a béka fekene alatt lehetsz agyban...

Nem arról van szó, hogy felnéz az ember egy csillagképre és az határozza meg a vágyait.Hanem, amikor megszületett akkor a bolygók állása meghatározott volt, és ez befolyással van a személyiségére. Ez egy tudomány, nem kell benne hinni, de nem kell leugatni azt aki hisz benne. És még egyszer mondom, ha nem tudsz értelmes választ adni NE írj ide!!

2010. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1. Ez nem tudomány. Abban ugyanis nem kell hinni(így van, a Nagy Bumm-ban sem, amíg nincs kétséget kizáróan bizonyítva), azt az ember vagy tudja, vagy nem.

Ezenkívül a tudományban még a feltételezéseidet(hipotézis) is ismételhető bizonyítékokkal kell alátámaszd. Az ezotéria esetén SEMMILYEN követelmény sincs még az elméletek alátámasztásához sem. Nektek elég annyi, hogy egy bölcs varázsló azt mondja, hogy így van, és ti ezt készpénznek is veszitek.


2. Hogy az IQ-m mekkora, az teljesen irreleváns. Én a kritikai gondolkodásod totális hiányát tettem szóvá.

(lsd. 1. pont)


3. Valószínűleg nem olvastad végig(vagy nem értetted meg) azt, amit az előttem író gépelt be. Oda az van írva, amire reflektáltam, bárhogy próbálod magyarázni mások téveszméit.


4. Ja, "...el lehet menni kérem szépen, itt lehet hagyni bennünket...". Ugye érted kihez hasonlítalak?

2010. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!