Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg lehet látni a csillagj...

Tényleg lehet látni a csillagjegyek/bolygók hatását egy személy megjelenésén, külsején, arcán? ( lent több kérdés is! )

Figyelt kérdés

Attól tartok , hogy megint sértegetni fognak vagy csak kioktatni... Ezért kérem, hogy az válaszoljon akit érdekel a téma! Köszönöm!


A kiírt kérdéssel kapcsolatban érdekelne a véleményetek, illetve linkelek egy érdekes arcot és arról is kérdezek, leírom a gondolataim...

NEM arra vagyok kíváncsi, hogy az illető a képen szép-e vagy hogy kedveled-e!!!


Tehát a kép: [link]


A további kérdések:


- 1. Elsőre milyen napjegyűnek illetve milyen aszcendensűnek tippelnétek kinézet és kisugárzás alapján? ( Ha lehet ne keress rá! )

- 2. Ti milyen jegyek ( vagy bolygók ) jellegzetességeit látjátok rajta?

- 3. Mit gondoltok van rajta valami Oroszlános?

- 4. Mérleges vagy Kosos?

- 5. Vízöntős vagy Skorpiós?


Saját gondolataim/válaszaim:


A példámul hozott híresség horoszkópja és ezzel kapcsolatos információk a neten megtalálhatóak... Ez alapján nála a leghangsúlyosabb jegyek az Oroszlán, a Mérleg és a Rák, ami a napjegye is.


1. -Én elsőre mondanám őt Skorpiónak vagy Baknak, esetleg Vízöntőnek vagy Vízöntő, Bak aszcendensűnek.

2. , 3., 4. , 5. - A következő jegyek jellegzetességeit látom rajta:

Vízöntő - főleg az alapján amit olvastam a jegy leírásában. Nagy fej, érdekes kék-zöld szem, fülcimpa nélküli fül. Viszont ha megnézitek a horoszkóp ábráját

elvileg nincs Vízöntő hatás nála...

Skorpió - Bár az asc-je Mérleg, de még a Skorpió is az

1-es házában van és az Uranusz áll benne... Nekem valamiért inkább Skorpiós.

Oroszlán - a feltűnő,szuggesztív tekintete valamint a szája miatt, meg a fölötte lévő jellegzetes "gödröcske" miatt. Egyébként a viselkedésében azt hiszem valóban érzékelhető a domináns Oroszlán jegye.

Kos - A vörös haja és a szemöldöke miatt...


Elnézést ha kicsit zavaros vagy össze-vissza amit írtam! Remélem azért lehet sejteni mit akarok!


Még a végére is írom, hogy a kötekedést és sértést kérlek kerüljétek, mert tudomásom szerint én nem sértettem meg senkit, így te se tedd! Ha nem tetszik kerüld ki a kérdésem!


Az értelmes véleményt és válasz viszont előre is megköszönöm! :)



2016. aug. 11. 16:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10-es válaszoló!

Nem szarok le semmit. Egyszerűen nem tudok mindenről. Elnézést!

Arról sincs szó, hogy kamolyan akarnék foglalkozni ezzel vagy hogy ezzel szeretnék sikereket elérni. Csak mint érdeklődő foglalkozom ilyesmikkel és mint érdeklődő kérdezek.

Megkérdezhetem, hogy te mindent azonnal tudtál-e vagy tutsz-e arról ami érdekel és amibe belefogsz? Neked is kellett gondolom idő ahhoz, hogy tanulj, utolérj másokat.

Továbbá, érdekelne az is honnan, miből szűrted le azt magadnak, hogy én netán asztrológus, csillagjós vagy hasonló akarok lenni? Milyen alapon feltételezel bármit is rólam? Pláne azt hogy épp leszarok vagy nem szarok le valamit?

Egyébként az információt köszönöm! Jobban utána fogok olvasni annak amit említettél!

2016. aug. 12. 20:07
 12/14 anonim ***** válasza:
40%

Hidd el, én csak segíteni szeretnék, csak bosszant, hogy úgymond "kitanult" asztrológusok is egy teljesen elavult rendszer alapján praktizálnak.

Amit te írsz, az kb 2000 évvel ezelőtt volt így, tehát akkor ért pont össze az időbeli és a térbeli zodiákus. Erre az időszakra volt érvényes a napjegy=az a jegy, amiben időbelileg születtél. Ez az állapot kb 26 ezer év múlva fog megismétlődni, addig viszont még jobban fog távolodni egymástól a két rendszer. A csillagfejtőknek pedig alkalmazkodniuk kellene az ansztronómiai folyamatokhoz, ehelyett inkább elavult könyvekbe bújnak.

2016. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ezt megértem és köszönöm, hogy jobban kifejtetted mire gondolsz, azaz, hogy mi a gondod az egésszel! Az a baj viszont, hogy nem tudok semmit se tenni az említett probléma ellen. Csupán azt talán, hogy tényleg nem veszem komolyan a dolgokat és úgy nézem ami érdekel az asztrológiával kapcsolatban, hogy mellette észben tartom azt is amit te írtál...


Tudom, hogy szerinted az egész elavult és bocsi, hogy ennek ellenére rá kérdezek... De ebben a napjegy dologban tudnál valami mondani/írni? Csak azért, mert most nem hagy nyugodni... Azzal kapcsolatban nagy butaságokat írtam esetleg? Elég annyi is, hogy most tényleg az-e a napjegy ami logikus az elavult asztrológia szerint és amit én írtam vagy a 4-es valaszoló verziója helytálló(bb) ?


Remélem nem igesítelek vele! Előre is köszönöm! :)

2016. aug. 12. 20:35
 14/14 anonim ***** válasza:
bocs nem akarlak megbántani de biztos hogy a kedvenced pont délben született? Nekem is volt több kedvencem, rájuk kerestem ugyanígy, és mindegyiknél déli 12 óra volt kiírva. Aztán egyszercsak az egyiknek az egyik szülője kiírta mikor született és hát nem déli 12-kor. Ezt csak úgy írtam, hogy biztos legyél benne és ne hibás adatokkal dolgozz.
2016. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!