Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek ez igaz? Mennyire...

Szerintetek ez igaz? Mennyire értetek egyet?

Figyelt kérdés
[link]

2016. szept. 18. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hihető! A butuska arcú lilahajú lány is csak megerősít abban, hogy ez egy igazi hír. Mellesleg a NASA biztos dollármilliárdokat költ egy évezredek óta bizonyíthatatlan áltudományra.
2016. szept. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A NASA csak kijelentett egy tényt egy oktatóvideóban. Egy egyszerű asztronómiai tényt ami bárki számára enélkül is nyilvánvaló egy kis utánajárás után, hogy az állatövi jegyek helyzete az égbolton nem állandó.

De ennyi, a NASAnak soha semmj köze nem volt az asztrológiához és ezután sem lesz. A többi már csak szenzációhajhász horoszkópmániások hozzáköltése a témához.


Mindenesetre jó példa ez is rá, mennyire alaptalan áltudomány az asztrológia.

2016. szept. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem butaság. Kos vagyok, ettől a cikktől nem lettek mégsem Halak tulajdonságaim és gondolom az egyik Bak barátnőm sem lett hirtelen tüzes Nyilas.

Mellesleg szerintem tök rendszertelen az egész. A Skorpió csak 6 napig tart? Mi ez már? :D

2016. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak egy kis információ végett: [link]

De ez sosem volt eltitkolt vagy bármi hasonló, egyszerűen anno 12 jegyre osztották az égboltot, egy hülye király miatt.

Így az egész eleve borul, ugyanis a 14 jegynek spirituális jelentősége van, de a bugyuta hétköznapi ember ebből egy szót sem ért! :)

2016. szept. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Angelo84 ***** válasza:
100%

Kedves utolsó.


Az általad linkelt oldalban, ha figyelmesen végignézed a dátumokat, akkor azt látod, hogy aki például január 18-án született, vagy július 19-én, annak nincsen horoszkópja. De aki december 18-án, vagy mondjuk június 3-án, annak meg kapásból kettő is van.

2016. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Angelo84 ***** válasza:

A kérdésre is válaszolok, bocsánat.


Igazából "csillagok vannak az égen", ha felnézünk, bárki bármikor kiválaszthat magának egy csillaghalmazt, és elnevezheti valaminek. Ez a csillaghalmaz "vándorol", stb. A 12 vagy 13 vagy 14-re beosztás teljesen önkényesnek mondható. Akár beoszthatnánk 60 darabra is, nem?

Valószínűleg eben az asztrológia mizériában, már ha igaz, nem az számít, hogy melyik csillagkép volt itt meg ott a születésnél, hanem volt valamelyik és arra rá vannak húzva bizonyos személyiségjegyek. Most az, hogy utólag minek nevezzük, vagy átnevezzük, az teljesen lényegtelen. A születési dátum számít, ami fix.

2016. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Az istenit! Ezek szerint a Nasa tehet róla, hogy az eddigi ezer világvége jóslatból egy sem jött be? Mert hogy azokat is az asztrológusok szokták kiszámolni...
2016. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Angelo84 ***** válasza:

#4. Bocsánatodat kérem, a leírást csak az után olvastam el, miután a dátumokat néztem és válaszoltam ide. Látom, hogy szó van ejtve arról, amit írok. A kérdés akkor az, hogy ki mondja meg például, hogy melyik "csillagjegy" számít jobban egy olyannál, akinek nincsen horoszkópja ez az oldal szerint, és ez mi alapján dől el végérvényesen?

A kérdés költői, nem fontos válaszolni.

2016. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!