Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire értetek egyet a...

Ti mennyire értetek egyet a "minden kezdet nehéz" kijelentéssel?

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Azeét nem minden kezdett nehéz, de út közben már lehet nehezebb.
2016. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semennyire. Azokkal a naaagy és bölcs kijelentésekkel nem szoktam egyetérteni, amiket mindenre ráhúzzák.

Ha már létezik egy példa, ahol nem nehéz a kezdet, már eleve nem nehéz minden kezdet és bukott a kijelentés. És létezik ilyen példa.

2016. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ostoba közhely. Például az egyetemi tanulmányaimra (meg elég sok emberére) pont fordítva igaz ez a kijelentés.
2016. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon. Már a saját esetemben. Átkozottul nehezen kezdek el valamit, utána már általában könnyebb. Néha utána is nehéz, de elkezdeni, jaj...

Nyilván nem mindenki ilyen típus. Én egy kicsit túlbonyolítom magamban, tipikusan nehezebbnek tartom a dolgokat, mint amilyenek valójában. Persze van kivétel.

2016. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez általában azoknál az embereknél áll meg, akik nem kedvelik a változásokat és nehezebben mozdulnak ki a komfortzónájukból.
2016. szept. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MZ.per.X ***** válasza:

Ahogy előttem írták, olyan szempontból van benne igazság, hogy én is nehezen kezdek bele új dolgokba.


Másrészt meg akkora hülyeség, mint amikor egyetemista koromban mindenki azzal jött, hogy "csak az első év nehéz, onnantól könnyebb lesz"....hát a nagy lóf..szt lett könnyebb.

2016. szept. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!