Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rák...

Mi a véleményetek a rák csillagjegyű férfiakról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

vonzódunk egymáshoz,de képtelenek vagyunk együtt élni,vagy együtt járni..jól csókolnak,de nem illünk úgy össze,és mégis erős a vonzalom..ki érti ezt..minden ráknál így volt...

(és jól csókolnak) :)))

vizöntő lány

2010. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jól csókol, kedves, házias, humoros, érzelmes....kívülről gyengébbnek mutatja magát; de belül erős, határozott, kiáll az igazságért. Nem szereti ha átvágják (ki szereti mondjuk?) viszont nem bosszúálló, ámde nem felejt....Hűséges (ha érzi az odaadó szeretetet), nem szeret vitatkozni.
2010. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az elsőnek írom: Én rák vagyok a feleségem vizöntő. 7 év után házasodtunk össze, mert elég viharos volt a kapcsolatunk. Amikor vitáztunk akkor is volt benne szenvedély. A mai napig állítom, hogy az üzleti életben miatta lettem sikeres, ezért soha nem hagyom el.
2010. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem nyilasként nem jönnek be, túl ráérősek, merengősek, lelkizősek. olyan lányos fiúk. sztem.
2010. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem őket :D

de azért nem minden rák fiú csókol jól.. de 2 nagy szerelmem is rák volt(meg még midig azok xd)

amúgy romantikusak kicsit félénkek

2010. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

22:35 vagyok

amúgy én is rák vagyok csak lány :D

2010. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én ismerek rák pasit, ő ilyen: határozott, férfias kívülről, de nagyon érzékeny belülről. Romantikus, de ennek ellenére nem mindig mutatja ki az érzéseit. Nagyon családcentrikus, könnyen mgbántódik, szeszélyes, a hangulatváltozásait nem könnyű kezelni. Szereti, ha a nő határozott, de mégis ő irányít a kapcsolatban. Ha megtanulod kezelni a hangulatváltozásait, imádni való párod lesz.
2010. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes a 92-es leírása, mert igaz így általánosságban is. Én ilyen vagyok.

Kérdező! Ird le a konkrét sztorit! Milyen kapcsolatod van a rák fiúval?

2010. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
8%

Tömören és röviden szeretném kifejezni magam. Természettudományokat tanulok hazánk legnagyobb egyetemén, és a másik leghíresebben meg gazdaság-szociológiát. Úgy érzem mind humán és reál "műveltségem" bőven megüti az átlagot, mindemellett sokat tanulmányoztam a Bibliát nem vallási, hanem kultúr-történeti érdeklődésem révén. Fentieket csak azért írom le, hogy alátámasszam, hogy évek tanulmányai alatt felgyülemlett véleményemet mondom el, 25 évesen.


Véleményem szerint a horoszkóp butaság. Érveimet gyorsan pontokba szedem:

1. A Földön 6 milliárd és még több ember él. Szerintem égtelen nagy egoizmusra vall, hogy a világegyetem úgy lett elrendezve, hogy az ember sorsát megmutassák.

2. A csillagokból való következtetés azt felételezi, hogy azon csillagokból olvasnak, amelyeket látnak. Pedig milliószor több olyan csillag van, amelyeket nem látunk. Akkor azok nem hatnak az életünkre? (És ha igen, hogyan tudnánk felérni a hatásukat, ha nem is látjuk őket?)

3. Az emberi psziché és attitűd rendkívül bonyolult dolog. Az ember személyiségfejlődését rengeteg dolog befolyásolja (nevelés, anyagi háttér, iskolázottság, betegség stb.), éppen ezért úgy vélem, hogy az innen millió kilométerre lévő égi objektumok egyszerűen nem hathatnak az ember életére.

4. Természettudósok a csillagok együtt álását is minimálisan kis hatásúnak vélik bolygónkra (mint forgási sebesség, ár-apály jelenségre való hatás). Ha ők (vagyis lassan mi) semmi érdemit nem tudunk kimutatni több évtizedes/évszázados kutatással, akkor miért hisznek olyanok szavának, akik a megismerés sokkal "alacsonyabb", bizonyíthatatlan fokán állnak.

5. Én igazából úgy gondolom, hogy a horoszkóp és csilagképek jövendölései önbeteljesítő jóslat. Ha az embernek azt mondják, hogy "ez meg az jó lesz a jövő pár napban/hétben, és más dolgok meg rosszabbak", akkor az ember meg fogja találni az életének, a vele történtek azon eseményeit, amivel önmagának alátámaszthatja a horoszkópok jóslatait.

2010. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Előzőhöz!


A napi/heti/havi horoszkópok ostobaságok, nem lehet mindenkinek ugyanolyan élete, napja, mint 6millió máik társának a földön.Ez igaz.

Azokat a bolygókat szokták meghatározónak tekinteni, amelyek a naprendszerünkben vannak. Tulajdonképpen nem a bolygóknak van hatása, hanem hozzá társítanak egy -egy jelentést. (pl. Hold -tudom ez nem bolygó-: változékonyság, Mars- erő stb.) Ez olyan amikor számokhoz neveket, tulajdonságokat társítanak. Egy jó asztológus sosem azt mondja meg, hogy holnap vagy holnapután mi fog következni, hanem csak eseményeket lát, amiket nagyjából be tud határolni, hogy mikor és mi történhet.(pl. 20-25 éves kor között) Isten megteremtette a bolygókat, naprendszereket és bár azt mondják, hogy az asztrológia e az ördög erejéből adódó "ostobaság", én mégsem hiszem. Amikor napra, dátumra pontosan megjósolnak valamit, az igen. De túl sok összefüggés van az asztrológiában , hogy ne lehessen egy rendszernek tekinteni.

2010. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!