Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rátok hat a holdjegyetek?

Rátok hat a holdjegyetek?

Figyelt kérdés
Ugye vannak erősebb jegyek, pl a skorpió, és az a holdban is nagyon megmutatkozik, de szerintem nem az összes ilyen, nekem vízöntő, és nem érzem, hogy lenne belőle rám igaz. Melyek azok a jegyek amelyikek erősebben vannak jelen a holdban. Rátok igaz a holdjegyetek, amiket írnak róla?

2016. szept. 27. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#9, lehet más bolygóállások, fényszögek, házak miatt is, illetve az is lehet, hogy nem halak jellegű a személyiséged, hanem csak annak tűnik. Nagyon komplex ez a rendszer, én se értem teljesen, érdemes elmenni legalább egy egyszeri elemzésre asztrológushoz, nekem nagyon sok mindent megmagyarázott, amit én magam nem láttam át vagy rosszul értelmeztem a születési képletemben.
2016. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen olyannyira hogy a napjegyemet el is nyomja, tripla ikrek és dupla oroszlán vagyok a többi bolygó jegyében a rák jegyemnek semmi esélye sincs ellenük:)
2016. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 marejke válasza:
rám nagyon erősen hat, nekem skorpió a holdjegy. úgy tudom a vízöntő holdjegy hatása gyenge.
2017. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 marejke válasza:
rám nagyon erősen hat, nekem skorpió a holdjegyem. úgy tudom a vízöntő holdjegy hatása gyenge.
2017. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!