Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért vonzom be állandóan a...

Miért vonzom be állandóan a halak jegyben született embereket?

Figyelt kérdés
Mérleg jegyben születtem . Köztudott , hogy a halak és mérlegek nem igazán jönnek ki jól , amit már tapasztaltam is . Mindkét párom halak jegyben születtek , az egyikkel 3,5 évet voltam együtt , míg a másikkal 2,5 hónapot csak . Mindkét legjobb barátnőm halak . Mi ez nálam ? Csak halakat tudok magamhoz vonzani ? Halak nőkkel ki jövök , viszont a halak férfiakkal egyáltalán nem illünk össze , mégis mindig azokat " pecázom " ki . Miért van ez ?
2016. okt. 8. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Sajnos az már nem köztudott, hogy az asztrológia nemcsak ennyiből áll. A napjegy édeskevés. Legalábbis nem búlvár szinten.
2016. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%
Csicska vagy. Azért.
2016. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szeretem az ehhez hasonló válaszokat . Régebben normális emberek válaszoltak , nem pedig az ilyen " csicska " kommentelők .
2016. okt. 8. 18:15
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

"Köztudott , hogy a halak és mérlegek nem igazán jönnek ki jól "


Tényleg? Szerintem tök jól kijönnek. Évek óta járok a halpiacra, és soha nem tapasztaltam még problémát.

2016. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Mi lepontozni való van azon, hogy az asztrológia nemcsak ennyiből áll ? Tényleg csicska vagy.
2016. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A másodikat pontoztam le , a tied nem is pontoztam.
2016. okt. 8. 20:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de en rak jegyukent az ikrekkel vagyok igy. Mindig ikrek jegyuvel jartam es megis nagyon kulonbozo emberekkent gondolok rajuk.
2016. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
azt nem nézted meg mi az aszcendensed??? Látszik h mérleg vagy csak a felszín érdekel
2016. okt. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Skorpió az aszcendensem , de egyáltalán nem illik rám a leírtak , ezért sem tettem közzé . Felszín ? El vagy tévedve . Látszik , hogy nem vagy tisztában milyen is valójában egy mérleg .
2016. okt. 9. 14:32
 10/10 anonim ***** válasza:
de tisztában vagyok, sok körülöttem a mérleg
2016. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!