Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyek az antiszociális...

Melyek az antiszociális zárkózott visszahúzódó csillagjegyek?

Figyelt kérdés
pl a bak az tuti ilyen és még melyikek azok?

2016. okt. 12. 20:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
Mimóza.
2016. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
57%
Rák
2016. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
de indokoljátok is meg
2016. okt. 12. 21:13
 4/32 anonim válasza:
75%
2 vagyok. Tapasztalatból írtam.
2016. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
14%
Nem hiszek az ilyesmiben, de én ilyen vagyok, és ikrek. Van még egy ikrek osztálytársam, aki szintén nem egy beszédes típus.
2016. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
66%

Vízjegyek

Talán a földjegyek is, főleg a Bak

2016. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

A Rák tényleg szeret visszahúzódni, elrejteni az érzelmeit, pedig van neki bőven, de keveseknek mutatja ki, védekezésképpen. A Mérleg is hasonló, ugyanígy védekezés a céljuk vele, bár ők kifelé nagyon jól el tudják játszani az extrovertáltat, a Rák nem igazán, általában csendesebb természet. A Halak meg a saját világában él a valóság helyett, ők lehetnek elzárkózóak is, de lehetnek simán csak furcsák, úgy, hogy észre sem veszik. Mindenesetre ők se túlzottan társasági lények. Nekem ezek ugrottak be, de nyilván nem igaz mindenkire, csak akiknél a napjegy ennyire tipikus, és dominál.

(Az antiszociális egyébként nem azt jelenti, amire te gondolsz, az antiszociális társadalomellenes, romboló. A visszahúzódó az simán csak aszociális.)

2016. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
64%
Az Ikrek pedig kimondottan beszédes, minden és mindenki iránt érdeklődő, pörgős típus, az én Ikrek ismerőseim néha még túlzásba is viszik, ők tipikusak, és egyébként bírom őket, csak nekem néha kicsit sok (Rák-Halak). Titeket talán az aszcendensetek befolyásol, vagy akármi más, nagyon összetett dolog ez.
2016. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
85%
Rák - magam is rák vagyok és nagyon zárkózott, kifejezetten nehezemre esik társaságban lenni, ha tehetem inkább csak otthon ülök magamban.
2016. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
43%
Az nem zárkózottság; semmivel sem terelhetik el a figyelmét.
2016. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!