Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm antiszociális amikor velem van valahol: party, szülinap stb? De a barátnőjével meg olyan mint egy életvidám tündér!

Figyelt kérdés
Sokszor már-már a szívemet lelkemet kiteszem ha megyünk valahová csak hogy jó kedve legyen! Tényleg mindent bevetette már, szinte a barátamimal is beszéltem, hogy kezdjenek vele kommunikálni, nyissanak jobban felé és semmi! Elmegyünk olyan helyekre is amik kedvencei: falunak, néptáncos népzenés estek, vacsora stb és akkor is nem engedi el magát nem oldódik fele. Viszont múltkor már nem bírtam tovább a sorozatos kudarcok után és rákérdeztem: velem nem érzed jól magad a társaságban? vagy ciki vagyok neked? Erre a válasz az volt hogy ő ilyen és sajnálja. Többen is a zárkózottsága és "antiszocialítása miatt hagyták már el. Mondom nekem ne gond, találjunk ki rá valamit. Erre azt mondta jobbat érdemlek tőle és keressünk nekem egy másik nőt aki megfelelő számomra. Ő addig velem lesz és szeretni is fog tovább engem. Én csak annyit kérdeztem minek olyan amikor velem van és minek olyan mint amikor a barátnőjével mert engem zavar, hogy a belemet kiteszem és kedvében járok és akkor is szomorú stb

#o7o7
2016. szept. 25. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
mért a barátnőjével milyen?
2016. szept. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Életvidám tündér... ez de cukii! :3


Amúgy osztom az előző kérdést, pontosan milyen mikor mással megy valahová? Vagy honnan tudod, esetleg 3an voltatok valahol?

Hány évesek vagytok?

Esetleg nem lehet, hogy csak szégyenlős?

2016. szept. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En egy idoben ugyanolyan vltam mint a baratnod, vagy meg rosszabb,es ha most is ismerkedesi fazisban vagyok valakikkel,akkor megtortenik meg most is ez. Ezt a baratnod nem direkt csinalja sajnos, ez egy nagyon rossz erzes hidd el. Ha egyebkent ertekes no es szereted,ezert ne hagyd el. Miota vagytok egyutt? Szex az volt mar koztetek? Egyebkent azert csinalja ezt,mert onbizalomhianyos. Ezen kene segiteni. Zavarban erzi magat. Az jar a fejeben hogy eleg jo e. A baratnoi mar ismerik regota, veluk konnyen ellazul. Neked szorosabba kell tenni a kettotok kozt levo kapcsolatot. Legyetek sokat kettesben, es beszeltesd,hulyeskedj vele sokat. Ha a barataiddal talalkoztok,akkor is olyan dolgokrol beszeljetek amihez hozza tud szolni,kerdezgessetek. Azert olyan hu de sok alkalom nem kell ahhoz hogy feloldodjon.
2016. szept. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok,regi lelki serelmek miatt valoszinuleg. Mi esetunkben engem zavar ez a parom nem. Mar beszelgettunk rola es arrol is,h szocfobia lehet amivel elkene latogatom szakemberhez. O maximalisan mellettem all mindenfelekepp,ha kezeltetem magam ha nem. En elobbinel dontok mert mint emlitettem zavar kicsit. Azert ilyen miatt nem szakitanank. Mar az is jo,ha parodnak van leg.egy igaz baratja akkor olyan nagy gond meg nem lehet.
2016. szept. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Èn 25 ő 24 èvesek vagyunk! Eg ève járunk már. A megbeszèlèsről meg annyit hogy elsirta magát, meg azt mondta keresnem kell egy nála èrtèkesebb nőt. Addig melettem lesz amíg nem találok magamnak! Amikor meg a barátnőjèvel van vidám felszabadult stb
2016. szept. 25. 07:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a barátnőjét régebb óta ismeri. Nekem is több idő kell, hogy elengedjem magam. Aki nem ismer azt hiheti csendes, visszahúzódó vagyok. Holott ez nem igaz. Ha olyan társaságban vagyok akiket több ideje ismerek, teljesen felszabadult vagyok. Szerintem adjatok még időt magatoknak.
2016. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!