Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a Mérleg...

Mi a véleményetek a Mérleg csajokról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 20:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
A Mérleg nők a zodiákus jegyei közül a legszebbek. Bájosak, kedvesek, midnenkivel törődnek,a békességet szimbolizálják, igazi nők, szeretnek flörtölni, akkor is ha van társuk, de ettől még ők hűségessek maradnak, mert egy bizonyos határnál tovább nem mennek,csak szimplán jól esik nekik ha érzik, hogy tetszenek a mésik nemnek. Szeretik a bókokat,a finom, elegáns dolgokat, riasztja őket minden, ami közönséges.
2010. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

14/L mérleg

Előzővel teljesen egyetértek, és illik is rám(leszámítva a szépséget, stb..)a döntés tényleg nem az erősségünk, szeretünk beszélgetni, de néha jól jön a magány, és nem vagyunk az a "mindenkivel összeszűrjük a levet"-típus(legalábbis a többség, dehát kivételek mindig vannak)^.^ Jobban örülök(örülünk)a kisebb, aranyosabb ajándékoknak, a naaagy...drága cuccokal néha nem tudunk mit tenni, vagy lelkiismeret furdalásunk van hogy nem tudjuk viszonozni, stb... kerüljük a konfliktusokat, és a véleményünk kinyilvánítása nem az erősségünk..(hozzáteszem, lehet h. sokan nem értenek velem egyet, ugyanis nem vagyunk egyformák, anyukám is mérleg, bár tűz és víz vagyunk-ki nem nézed belőle h. mérleg)

2010. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves 10:04!

Nem értek veled egyet!Mérleg csaj vagyok.:-)Nem vagyunk lekicsinylőek.Tény hogy sokat foglalkozunk a külsejünkkel de szerintem ez nem bűn.És hozzáteszem hogy nem órákig piperézkedünk hanem adunk magunkra!Legalábbis én.Sajnos a természetünk anyagias, és ezt én is tapasztalom magamon!Igyekszem a kevesebbel is beérni!Emellet nagyon diplomatikusak vagyunk.Ezt te is láthatod hiszen nem úgy fogalmazok mint te...Utáljuk a vitát!Mindent eltudnék követni hogy ne kelljen vitázni.Utáljuk a haragot!Ha nem is én vagyok a hibás inkább bocsánatot kérek a másiktól, csak hogy ne legyen rossz a hangulat.Kár hogy határozatlen a jegyünk, de tudunk tüzesek is lenni.:-)Egy 15 éves mérleg csaj.

UI.:Remélem megváltozik a véleményed a mérleg jegyről!

2010. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal aki azt mondta hogy a zodiákus legjobb csajai vagyunk!!!:-)Gondolom ő is mérleg:DAz előbbi mérleg csaj
2010. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szörnyű vagyok. Igazi sárkány.
2011. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A Mérleg nőhöz legjobban a Vízöntő férfi illik.
2023. jan. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!