Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak csajok! Rátok milyen...

Bak csajok! Rátok milyen tulajdonságok jellemzőek? Milyen pasival jöttök ki jól?

Figyelt kérdés
kort Írjatok, köszi
2010. máj. 4. 11:37
1 2
 11/18 anonim válasza:
nagyon anyagias vagyok, pedig elég jól keresek, igazából másokat ez a tulajdonságom zavar leginkább, meg az, h rosszindulatú vagyok mindenkivel, zárkózott típus vagyok, nem túl empatikus, de vicces.
2010. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
szeretk irányitani a roszab fiukal övök ki sok barátom van jo ember ismerö vagyokkb enyi 11/L
2010. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Uh én is ilyen vagyok. Erőszakos és ha valami nem úgy van, ahogy terveztem, vagy elképzeltem akkor vége van a világnak is :) és a tökéletességre betegesen törekszem, de nem értem még el :D

21/L

2010. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Hiába vagyok Bak, rám csak nagyon kevés jellemző illik. :) Pesszimizmusra hajlamos vagyok, bizalmatlan és ragaszkodó, ez OK. Viszont a tipikus Bakokkal ellentétben szórom a pénzt, figyelmetlen és rendetlen vagyok, imádok lustálkodni, és ha valakit igazán szeretek (barátság vagy szerelem is lehet), nagyon toleráns és kompromisszumkész vagyok vele szemben! Ráadásul több, mint két éve vagyok együtt egy Kos fiúval, akivel elméletileg abszolút nem illünk össze. Ennyit a horoszkópról. :)

20L

2010. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

-önbizalomhiány

-pesszimizmus

-munkamánia( jelen esetben tanulás)

- 200 ft-ot is nehezen fizetek ki, ha nagyobb pénzösszeget, akkor meg világvége :D

- katonás rend

-szeretek parancsolni

-megbízható, türelmes és hűséges vagyok

-bárki fordulhat hozzám a problémájával, szívesen segítek( ezt sajnos sokan kihasználják, és lelki szemetesládaként funkcionálok néha :( )

15/l

2010. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi a választ!
2010. máj. 20. 19:15
 17/18 anonim válasza:
Bak vagyok rám is igazak amit leírtatok.És én A Rák fiukért bolondulok meg!!!!
2010. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én is Bak vagyok és most Rák pasiba estem bele.
2010. jún. 4. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!