Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Anyukám mindig olvassa a...

Anyukám mindig olvassa a horoszkópját, teljesen megszállott. Én nem hiszek az ilyesmiben, ilyen téren feszültség van köztünk. Ti mit gondoltok a horoszkópokról? Igazak vagy csak kitalációk?

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen kitaláció. Kerüljétek a témát, és akkor nem lesz feszültség.
2017. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ezek olyan mértékű általánosságok, hogy sok ember azt mondja, azta ez én vagyok, lehet, h működik. A röhögés ott kezdődik mikor kiderül hogy egy rákoskorpió vagyok.
2017. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A múltkor vissza néztem egy napot amin tudtam hogy mi történt és ha hiszed ha nem ugyanaz volt le írva.

Hogy a munkatarsaim össze fognak hozni a főnökömmel. És a valóságban tényleg ők kezdtek el minket össze boronalni.

Aztán ez a fiú el kérte a számom stb akkor beszéltünk úgy rendesen először

Vissza néztem azt a napot a fiúnak a horoszkopjan és azt írta hogy hol tette hogy megragadta a lehetőséget mert tudja jól hogy hibázna ha hagyná veszni.

Es tényleg így volt.

:D

2017. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fele-fele arány. Mint az imádkozás, vagy vagy se.
2017. jan. 14. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

olvasd el, sokan ez miatt hisznek benne:

[link]

2017. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Nagymamám is el szokta olvasni a szerelmi horoszkópját. Aztán valahogy nem botlik bele az Igaziba azon a héten sem.
2017. jan. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az emberek hangulata és viselkedése időről-időre, legyen az napos, hetes, hónapos vagy éves távlat, természetesen változik.

Azonban ezt nem lehet a csillagok, bolygók aktuális állásának felróni, ez emberi dolog, nem kell ezt túlmisztifikálni :)

2017. jan. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A horoszkóp mindenkinek egyéni. Kicsit olyan, mint az ujjlenyomat, mindenkié már, még az ikreké is, ha nagyon pontos számításokat csinálnak. Születési óra nélkül semmit nem ér. Sokkal bonyolultabb dolog annál. Nagyon kevés tudni melyik jegyben születtél, (lehet az annyira nem jellemző Rád, mert egy másik házad, jegyed tele van bolygókkal akkor többségében az lesz a mérvadó), mert azon kívül meg kell nézni a házakat, hol helyezkednek el, a bolygók hol helyezkednek el, milyen szögekben és abból lehet számításokat végezni. Még a mai világban is, ahol számítógépes programok végzik a számításokat egy gyakorlott asztrológus (aki nemcsak lehúzni akar)pár órás munka megnézni az élet területeidet pontosan. Van a születési alap képleted, de mondjuk éltél már 30 évet és éppen munkahelyet akarsz változtatni, akkor meg kell nézni a radix képleted ( a születésit) és az adott évet, hónapot, hogy most éppen melyik bolygó hol áll milyen szögben ahhoz képest. Nem jóslás, aki ara használja ott baj van. Egy normális asztorlógus csak irányt mutat, hol vannak nehézséges, hogy tudod megoldani, kb. mint egy pszichológus, tanácsadó. És mindenkinek szabad akarata van. Amúgy félelmetesen minden benne van egy képletben, de ami az újságokban van az szinte 0.
2017. jan. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!