Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történt a barátommal?

Mi történt a barátommal?

Figyelt kérdés
Már több mint két éve vagyok együtt a barátommal, de az elmúlt hónapokban a viselkedése gyökeresen megváltozott. Ezalatt azt értem, hogy beteges üldözési mánia lett úrrá rajta. Beolvasztatta a nagymamája ezüst étkészletét és karót öntetett belőle, amit mindig magával hord. Illetve beszerzett egy éjjellátó szemüveget és szentelt vizet. Az előszobában pedig benzines kannák sorakoznak. Mikor rákérdeztem csak annyit mondott, hogy "Jönnek."... Javasoltam neki, hogy látogassunk meg egy orvost vagy pszichológust, de ő erről hallani sem akar. Sőt, megsértődött és egész végig azt hajtogatta, hogy nem hiszek neki, hogy hülyének hiszem őt, pedig ő csak megpróbál megvédeni tőlük. Bármik vagy bárkik is legyenek azok. Este hat után nem lépi át a ház küszöbét és egész este az ablakban állva figyeli a környéket. Észrevettem, hogy a ház köré csapda szerűségeket állított fel. Pl: gödör,vizes vödör (feltehetőleg szentelt víz van benne), fából készített karókat szúrt a földbe.. Nem szokásom de annyira féltem őt, hogy megnéztem a keresési előzményeit ahol rengetegszer keresett rá a vámpír és a vámpírtámadás kifejezésre.

2015. szept. 5. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van egy mondás:

"a külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol".


Szerintem ha nem tudsz vele élni, akkor ezt közöld vele.

Jobb lenne megbeszélni vele, hogy nem léteznek vámpírok és veled foglalkozzon.

2015. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Holnap kend be magad művérrel meg valami ragaccsal és porral, s szaladj haza artikulálatlanul üvöltözve, hogy itt vannak és megölték Tomt.

Majd grimaszolva, suttogd, hogy eljönnek, megtalálnak, aztán újra sikoltás.

2015. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Kamu....
2015. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Találj ki jobbat, és ne pszichológushoz vidd a dilis barátodat, hanem pszichiáterhez.
2015. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem trollkodsz (pedig elég esélyesnek tűnik) és a barátod nem hajlandó orvoshoz menni akkor menekülj mielőtt végleg elveszti a fejét és neked támad. Nem szeretnélek a hírekben viszontlátni.
2015. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek a barátodnak esetleg szülei?
2015. szept. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Barátodra fogod saját mániádat.

Ráadásul vámpírológiában sincs alapvető tudásod.

.

1./ Egyikőtök sem tudja, hogy ezüstből pisztoly/puskagolyót kell önteni, azzal szivenlőni a vámpírt;

2./ a vámpír szivét karóval kell átdöfni, de az lehet fából is, nem kell a nagyi eszcájgja hozzá;

3./ éjjellátó KÉSZÜLÉK van, de az nem szemüveg;

4./ egyikőtök sem tudja, hogy a vámpír fényes nappal nem közlekedik, pár hónapja este hatkor még száz ágra sütött a Nap, tehát vámpírok nem lődörögtek, ezért félni sem kellett tőlük;

5./ vámpír csak denevérből van, de nem itt, ahol mi élünk, illetve mi nem az ő élőhelyükön tengetjük napjainkat. Amúgy ők sem embervért isznak.

.

Összességében tehát, kedves kérdező vagy egy féltudású (ami rosszabb a tudatlanságnál!) ember, vagy pedig egy troll vagy.

2015. szept. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Evett az elmúlt időben kekszet?

Lehet,hogy Oreo Vámpír lett belőle...

Az pedig súlyos.

Minden este suttogt a fülébe ezt: Mi lenne,ha adnék egy oreo-t a vámpírnak?

2015. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ez teljesen normalis ebben a korban, az en gyermekeim is csinaltak ezt honapokon keresztul, mostmar verfarkasnak kepzelik magukat.
2015. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Jó, komolyra fordítva a szót. Miért nem támogatod a hivatásában. Figyelj, a barátod valószínűleg egy ősi vámpírvadász vérvonal leszármazottja és most érzi, hogy eljött az alkalom, hogy ő is az ősei nyomdokaiba lépjen.

Annyit kell tenned, hogy támogatd benne. Hogy megkéred, hogy tanítson. Hogy segíts a harcába.

Azonban ha tényleg valami baja van, és sápadt gót fiatalokat (nem a germán törzs) kezd gyilkolni, akkor hát... menekülj.

2015. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!