Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyet szereted...

Melyik csillagjegyet szereted a legkevésbé? ( saját jegyed is írd le légyszi! )

Figyelt kérdés

Én Nyilas + Ikrek

(tényleg CSAK rossz tapasztalataim vannak ezzel a két jeggyel :S )

És én Bak vagyok.


2010. máj. 16. 11:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Én Halak vagyok.

Nem nagyon bírom az oroszlánokat....

2010. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom a levegőjegy szülötteit, még csak pár órát elviselem őket, esetleg pár napig is utána "menekülőre fogom magam", mivel automatikussan megérzem, ha vagy a napjegye, vagy a holdjegye levegőjegyű, de ami igazán jó nekem az a föld és tűz jegyű személyek !! ! (Én is ez vagyok szűz/kos)
2010. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

én oroszlán vagyok. halak az egyik legeslegjobb barátnőm-ezt 1.nek írom.:)

én a skorpiókkal nem igazán értek szót, illetve a nyilasokkal.

2010. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

A legrosszabb kapcsolatom talán az ikrekkel van. Egyszerűen nem vagyunk egy hullámhosszon.

Én kos vagyok, és a nyilasokkal jövök ki a legjobban :)

2010. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:

A nyilasokat nem szeretem, az ikreket sem csípem.Valahogy a családi és a baráti kapcsolatok is olyan nehézkesek velük.

Egy oroszlán

2010. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
63%
Ti idiotak vagytok!Egy nyilas...
2010. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
51%
én nyilas vagyok, akiket nem bírok: a rák, a halak, és a szűz, utóbbiakból egyetlen kivétel sincs, az összes idegesített mindig is.
2010. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
55%
Nem bírom az Ikreket, Mérlegeket, Vízöntőket, de a rák, skorpió is tud idegesíteni. (Szűz/L)
2010. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
én rák férfi vagyok és szinte mindenkivel nagyon jól kijövök. apámmal ( kos ) szoktak lenni konfliktus helyzetek, olyanok pl. hogy amikor tudom,hogy igazam van ő megmagyarázza,hogy nem úgy van az, "mert én egy hülye kis fax vagyok" hanem úgy van ahogy ő látja, jól felidegesit és utána rá hagyom mert teljesen kikészitene idegileg és úgyse birok vele.
2010. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
én rák vagyok és a kosokkal nem jövök ki valami jól (párom is az :S :) )ők túl kemények én meg túl érzékeny.
2010. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!