Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő lánynak és Halak...

Vízöntő lánynak és Halak pasinak milyen lehet a szerelmi kapcsolata?

Figyelt kérdés
Jó párosítás? Ha igen miért, ha nem miért?
2010. máj. 5. 22:05
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem túlságosan gyakori párosítás. Ha szerelmesek lesznek, akkor egy darabig nagyon heves szerelmet élnek át, de hosszú távon nem valószínű, hogy működik a kapcsolat. A Vízöntő elvarázsolódhat a Halak sokoldalúsága és fantáziája láttán, élvezheti, hogy a Halak az ég adta világon semmit nem csinál egyszerre kétszer ugyanúgy, ami azért fontos, mert a Vízöntő ki nem állhatja a megszokott dolgokat. A Halak pedig ugyancsak rajonghat a Vízöntő folyton újabb és újabb ötleteiért, hogy mi mindent képes kitalálni. Ezért sok dolgot kipróbálnak együtt, csakhogy amíg a Halak érzelmileg lesz gazdagabb és minden egyes közösen átélt élmény egyre szorosabb kötődést alakít ki benne a Vízöntő felé, addig a Vízöntő minden történésből gondolati tanulságot von le, és mindvégig megőrzi az identitását. Amíg a Halak a szerelemben teljesen átadja magát, és felolvad a másikban, addig a Vízöntő soha nem képes teljesen átadni magát egy másik embernek. Nagyon fontos számára a függetlenség és az autonómia. Ezért a Halak hidegnek érezheti a Vízöntőt, és valószínűleg szenvedni fog, hogy soha nem adhatja át magát teljesen sem az érzésnek, sem a másiknak. A Vízöntőnek pedig a szerelem múltával terhes lesz a Halak nagy érzelmi igénye, ezért sokszor elválnak útjaik.
2010. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve vagyunk együtt. Eddig bevált :)
2010. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én vízöntő lány vagyok, két évig voltam együtt egy halak sráccal. Igazából amiatt lett vége, hogy ő nem akart semmit kezdeni az életével, nekem meg elegem lett.
2010. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!