Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség egy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség egy fiú és lány barátsága és szerelmi kapcsolata között?

Figyelt kérdés
Addig eljutottam (a gondolatmenetben), hogy egy lány barátommal sem csókolózok, és nincs annyi testi érintkezés. De ezen kívül mi más még?
2011. aug. 13. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A kizárólagosság is. Barátod több is lehet, szerelmed csak egy. Azon kívül a szerelméért többet is megtesz az ember, mit a barátjáért.
2011. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
A sok nyomoréknak semmi.Ezért csalják halomra egymást :)Szerinted itt ahol a leghülyébbek vannak majd kapsz ere választ?Azt se tudják mi az a sex csak csinálják.Majd mindenre rájösz magadtól.Na csá!
2011. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát nekem van egy lány barátom kb 9 éve és már gondoltam UGY rá! pedig van fiuja meg nekem is baratnom
2011. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elsővel nem értek egyet. Barát mindig is barát marad, míg a párom nem lesz mindig az (csak nagyon jó esetben), így én többet megteszek a barátokért.


Amúgy igen, a lány baráttal nem jön össze az ember szexuálisan. Ő ugyanolyan, mint a többi fiú barát, de vele lehet lelkizni is, meg a csajokról elbeszélgetni, kikérni a véleményét különböző az ő nemét érintő dologban.

2011. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

na, most figyelj!

nekem van egy fiú barátom. ha vele vagyok, akkor nem gondolok arra, hogy mondjuk milyen lenne vele lefeküdni, vagy milyen lenne, ha csókolóznánk stb. meg mondjuk az ő fenekét nem markolászom mint mondjuk a barátomét(pasimét), és ő sem az enyémet. szóval nem tekintek rá úgy, nincs meg a szikra. de ettől függetlenül nagyon jó barátok vagyunk. mindent meg tudunk beszélni egymással. és bár nem meleg, mosolyogva és bólogatva hallgat végig, mikor épp a legújabb magassarkúmat dicsérem, és mutogatom neki, és mondja, hogy szerinte melyik cuccomhoz menne.


a barátommal meg hát... legszívesebb éjjel nappal egymással lennénk. ő az, aki nem azt mondja, hoyg jól öltöztem fel, hanem azt, hogy szexi vagyok. meg mert ott olyan érzelmek vannak,hogy ..na érted. és meg van a szikra, a szex, a csók, a seggbe markolás stb.


de fiú-lány barátság csak akkor létezik, ha egyik fél sem tekint "úgy" a másikra, mert különben valaki mindig többet akar.

2011. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem két dolog:

1. Nincs szex. (Vagy van, de szigorúan meghatározott egyezség szerint.)

2. Messze sokkal-sokkal őszintébben tudnak BÁRMIRŐL beszélgetni, mert nem akarják egymást kizárólagosan birtokolni.

2012. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!